Wpis z mikrobloga

@deafpool: z KFC ładnie odpisują, że się skontaktują i na tym się sprawa kończy. Ja raz im zgłosiłem okropny syf w jednym z ich lokali i fakt że dostałem najpierw zupełnie zimną, a potem odgrzaną w jakimś opiekaczu kanapkę i stare frytki - nikt się do mnie nie odezwał mimo, że w lokalu nie dało się stać bliżej wejścia do toalety, bo waliło tak, że ktoś ze słabszym żołądkiem dołożyłby jeszcze
@deafpool: KFC strasznie się skiepściło na przestrzeni kilku lat. Od ponad roku omijam szerokim łukiem jak dostałem zimne frytki z zimnym bekonem i serem chyba z tubki, które miało być jakimś rarytasem, reklamowali to nawet w telewizji.

Nie chciało mi się tego nawet reklamować, zjadłem pół, wyrzuciłem i obiecałem sobie nigdy więcej tam nie zjeść. Ludzie nadal dostają #!$%@? na słowo "kubełek", nie wiem czemu, głównie po tym są problemy z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@deafpool: Takie gówno, które otrzymałeś, to kwestia niedorozwiniętego pracownika nie potrafiącego poprawie przygotować najprostszej kanapki z oferty. Nikt odgórnie nie każe oszczędzać i januszować, gramatury też się nie zmieniają od lat. Ogólnie to "góra" dobrze wie o problemach z longerami i ciągłymi skargami na nie. Pół roku temu było mocne ciśnienie na zmianę sposobu przygotowania longerow, ale jak widać po Twoim zdjęciu, nadal znajdują się małpy robiące taki chłam xD pośpiech
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@deafpool: ostatnio wszedłem do KFC po chyba 2 latach bo coś mnie naszło żeby wziąć znów coś innego niż maczka. No i się #!$%@? znowu przejechałem i przypomniałem sobie dlaczego w kejefsi nie zamawiam. Kura na 1/3 bułki i to tyle. #!$%@? jak mnie dupa zapiekła bo byłem już w pociągu. Poszedł bym i jebnął bym to na blat chcąc normalna kanapkę bo to gówno nie przypominało niczego z oferty.
@deafpool: Szczerze kiedyś to nawet z premedytacją zamawiałem te frajerskie kanapki żeby je reklamować zaraz po otrzymaniu zamówienia. W takiej sieciówce klient jest najważniejszy dlatego reklamacja przy kasie zawsze jest rozpatrywana na "naszą korzyść", ale gdzie mogą to robią nas jak mogą. Nawet nie wiecie jak potrafią dobrze zrobić takiego longera po takiej akcji. Kiedyś nawet dostałem zingera w przeprosinach a many co klepał te kanapki dostał niezły #!$%@? od menago