Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Iskaryota: dokładnie, KFC strasznie się popsuło, kiedyś chętnie z żoną śmigaliśmy mimo że mieliśmy daleko, teraz mamy dosłownie rzut beretem a i tak omijamy szerokim łukiem. Szkoda bo to kiedyś była naprawdę spoko opcja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KasztanNiemocy: Wiem, pizza hut również, mimo wszystko za każdym razem w KFC dostaje takie kwiatki jak op zapostował a w całej reszcie mi się to nie zdarza, może taka specyfika miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mtriciak33: Ja już pierwszy raz, kiedy ją zamówiłem w okolicach 2003 roku, byłem rozczarowany tym jaki Longer jest "long".

@Loloman: jak dla mnie wszystko w KFC smakuje tak samo. Wszystkie te burgery, twistery i inne to jeden miałki pies. U konkurencji smak jest dużo bardziej wyrazisty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkagham: nie, stripsy mają taką samą gramaturę, po prostu od jakiegoś czasu nie są rozbijane na płasko. Tylko panierowane są całe polędwiczki. Ogólnie te stripsy chyba tylko w Polsce były tak rozbijane, albo tylko w krajach gdzie kfc jest zarządzane przez amrest. Ale zarząd wyżej ciągle forsował żeby te stripsy były takie jakie są teraz. Dlatego tak to wygląda
  • Odpowiedz
@deafpool: KFC już od paru lat smakuje jak gówno. Najgorsze, jak w okolicy nie ma niczego innego - nawet w menu dla dzieci jest napierdzielone pikantnej przyprawy, że nie są w stanie zjeść kurczaczków.
Same kurczaki, to 90% panierki 8% żył i kawałek dziwnego "mięsa". Kanapki to praktycznie suche tosty wybrakowane jak u OPa.
Kiedyś to była marka, teraz byle Mister Żul Burger na rogu ich bije na łeb jakością i
  • Odpowiedz
@deafpool: kurcze a zawsze lubiłem KFC

chyba się przejadę i zobaczę czy nas w NL tak samo ruchają w dupę czy to tylko w Polsce im się wydaje że można klientowi sprzedać takie gówno

choć u nas przynajmniej ceny wychodzą znośnie w porównaniu z konkurencją, przynajmniej tu KFC kosztuje jak fast food a nie jak restauracja (choć i tak ceny dupy nie urywają w porównaniu z innymi fast foodami)

ciekawe że
  • Odpowiedz
Dlatego nie kupuje u nich już od ponad roku... Kanapka ze stripsami w Żabce ma więcej mięsa. Można też kupić stripsy w biedrze i samemu sobie zrobić takie kanapki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@deafpool Przypomniało mi się jak wziąłem takiego longera i była taka sama jak #!$%@? jak na Twoim zdjęciu tylko jeszcze mniej mięsa a więcej sałaty. Nigdy więcej już tam nie zamówiłem nic
  • Odpowiedz
@m3riccolo: ciekawe jest co piszecie, że po KFC od jakiegoś czasu macie srakę. Myślałem że to tylko ja, a to jednak ich wina. Kiedyś striosy to był mój ulubiony fast food, teraz nie dość że mniejsze, to jeszcze rano ekscesy na kiblu. Teraz BK jest moim top1
  • Odpowiedz