Wpis z mikrobloga

@Metylo: jezu, przecież nieszcze niedawno wszyscy zasiadalismy jak do telenoweli i oglądaliśmy opowieści z bramki.

No cóż, ryzyko znał i podbno z każdej strony otrzymywał informację że wypada już przestać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@wlhmw: No nie wiem. Nerki miał całkowicie nieczynne, ale mówił że u niego nie ma szans na przeszczep. Dializy musiał mieć regularnie, jak trenowałem z nim na silce jakiś czas temu to wyglądał bardzo słabo, blado. Ale ciekawe, może coś więcej wysiadło? Szkoda chłopa.()
  • Odpowiedz
ciekaw jestem czy to nie nasza służba zdrowia go do końca wykończyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@WUJICO: Nie, on się sam wykończył nie stosując się do zaleceń lekarzy. Miał wyniki badań #!$%@? w kosmos, a i tak dalej robił to co robił.
  • Odpowiedz
niestety lekarze od dwoch lat mu jasno mowili. Ograniczenie ciezkich cwiczen, ograniczenie podazy bialka w diecie, zejscie ze srodkow. Wojtus wszedzie widzial spiski, ze to branza big pharma/medycy uwzieli sie na niego i nie chca mu dac przeszczepy (cale szczescie). Z ciekawostek w marcu na filmie YT opowiadal jak to niby 4x razy w szpitalu w nocy bez jego wiedzy mu pobierali krew (albo wtlaczali cos hehe), zeby zespuc wyniki i nie
  • Odpowiedz