Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Absolutne podstawy matematyki, ktorych cie ucza w szkole, nie sa po to abys mial umiejetnosci potrzebne w pozniejszej pracy, ale po to aby dkonac selekcji oraz wstepnej edukacji osob, ktore zostana inzynierami. Podobnie granie w pilke nozna nie uczy cie zarabiania pieniedzy, ale daje mozliwosc wstepnegomwyszkolenia i selekcji kadry sportowej. kiedy to w koncu ogarniecie.
@Mescuda

jak znaleźć pracę


Nie wiem #!$%@?, może na stronie z ogłoszeniami o pracę? U mnie w szkole były zajęcia jak poprawnie ogarnąć cv w Wordzie żeby po powiększeniu czcionki czy coś się nie rozjechało i co mówić na rozmowie kwalifikacyjnej

jak zarabiać pieniądze


Pracować?

jak płacić podatki


Przeczytać paragon, tam już jest napisane ile podatków zapłaciłeś a a pit to umiejętność czytania ze zrozumieniem i wpisywania odpowiednich cyferek w rubryki. Dodawanie
@xqwzyts: > Nie wiem #!$%@?, może na stronie z ogłoszeniami o pracę? U mnie w szkole były zajęcia jak poprawnie ogarnąć cv w Wordzie żeby po powiększeniu czcionki czy coś się nie rozjechało i co mówić na rozmowie kwalifikacyjnej

No proszę Cię xD w okresie 2-9 maja na pracuj.peel zostało otwartych tylko 30% cv które wysłałem.
Coraz bardziej wydaje mi się że większość ofert pracy wystawianych w internecie ma na celu
@Mlody_G twoja wersja o wyłudzaniu danych jest bardzo prawdopodobna ale w jaki sposób szkoła ma stworzyć zajęcia w uczące szukać pracy? To temat na jeden artykuł w necie na co zwracać uwagę i o co zapytać żeby wyczuć Janusza już przez telefon.
Są gazety, jest internet a nawet, co chyba niektórych przerasta, można wziąć cv i zanieść bezpośrednio do firmy w której chciałoby się pracować. Jak tak ogarnąłem praktyki i pracę na
@Mlody_G: w 2 firmach w których pracowałem rekrutacje trwały minimum 4 miesiące więc to nie jest nic dziwnego. 3 ,oesiące zbierają kandydatów, 1 ogarniają i dopiero zaczynają dzwonić. Niestety nie wszędzie jest jak w IT
Kopiuj wklej mój stary komentarz...

Dziwnym trafem, najwięcej pretensji o to, że „w szkole nie nauczyli mnie wypełniać pitu, a nauczyli wzoru skróconego mnożenia”, mają zawsze największe głąby. Które ani tego wzoru nie potrafiły opanować, ani zwykle płynnie czytać, ani pomyśleć, że PIT to się rozlicza na stronie rządowej dwoma kliknięciami, pracy szuka na stronie z, #!$%@?, ofertami pracy, a pieniądze zarabia wykonując tę pracę.

I tak im zależy na wrzuceniu ekonomii