Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam mega problem. Brakuje mi w #zwiazki ognia.

Stuknie nam 12 lat. Szcześliwego zycia. Bez afer, bez dram. Ale za to nudy coraz więcej.

Seks jest. Regularnie. Ale to seks. A wczesniej było doslownie #!$%@?. Dzień w dzień.

Brakuje mi tego pradu, gdy zdejmowała w hotelu bluzkę. Brakuje mi tego dreszcczyku gdy przypadkiem widzialem jej majtki. Brakuje mi tego gorącego uczucia gdy się calowaliśmy a mi już stał na bacznośc.

Dzisiaj tego nie ma. Jest milośc, kochamy się ale jej szafa nie ma tajemnic. Już nie jara mnie widok jej w ssmej bieliźnie a prxynajmniej nie jest to nic takiego.

Wejście do lazienki gdy bierze prysznic nie nastraja erotycznie, czynność jak czynność.

Mamy przed 30lvl. Za wcześnie na stagnacje. Probowalem rozruszać temat ale seks w hotelu to juz nie to samo. Zresztą teraz nie idzie. W lesie, w aucie. Niby goręcej ale to nie tak jak wtedy.

Gdy opada zaslona niedostępności i tajemnicy pryska jakaś magia, jakiś seksualny czar. Trudniej o spelnienie. Juz nawet nie fantazjuje. Wiem, że z inną poczułbym to co wtedy z moją ale za dużo jest do stracenia. Za duzo wspomnień, chwil i planow. To mój człowiek. Nie porzucę jej dla dreszczu emocji. Zresztą prędzej czy później z kim innym bedzie to samo.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609aec66fe0977000b8aee98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 36
:@AnonimoweMirkoWyznania: Pieknie opisany problem milionow z nas. Zaraz uderzy fala tutejszych ‚przegrywow’, ktorzy nie sa w stanie zupelnie wczuc sie w temat, bo najzwyczajniej nigdy nie mieli kobiety, wiec widzac bukiet cukierkow: ‚mama kup mi!’...
Sam pieknie sobie odpowiedziales i spuentowales, wiec Problemem jest samo trwanie w tym. Bycmoze musicie zastanowic sie nad wprowadzeniem nowych elementow do Waszego pozycia. To trudne, ale czas z nia tez o tym porozmawiac. Nie bedzie mogla
Seks jest. Regularnie. Ale to seks. A wczesniej było doslownie #!$%@?. Dzień w dzień.


@AnonimoweMirkoWyznania: Zasadnicze pytanie brzmi - co Ty robisz w tym kierunku?

Spotkałem się już z niejednym facetem co to narzekał na swoją babkę, że kiedyś to był ogień a teraz się już w ogóle nie stara.
A zgłębiając temat okazuje się, że typ z piwnym brzuszkiem, sam się nie stara tylko oczekuje, kładzie się w łóżku i
OgnistaFranca: @Patol0g: @NoToTenTego: @cutecatboy: @obecnielekkikasztan: @blond_lok: @paweucio: @Cypselus: @Jonn: @Mcmaker: @kipowrot:

Rozmowa w seksie to mit. Tu grają emocje. Nie da się "wygadać" pożądania. Mozna pogadac o tym co się lubi, o fetyszach, o tym czego się nie lubi i czego się pragnie ale nie da się wygadać gorętszego seksu i nie da się wygadać swoich własnych emocji.

Przebieranki mnie totalnie
Powiedz to swojej kobiecie, mam nadzieję że cię kopnie.


Ale przecież OP szuka rozwiązania, a nie skoku w bok, więc o co chodzi. To raczej standard, że ten ogień zanika po jakimś czasie i w takim momencie okazuje się, jakie kto ma priorytety i co z tym fantem robi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Dobrze kombinujesz lepiej naprawić niż skakać w bok.

1. Kamasutra chyba że wszystko przeeobiliscie
2. Gadżety
3. Narkotyki
4. Tęsknota, jedz z chłopami na męski wypad ona na damski i po tygodniu może coś się zmieni.
5. A jak z ciałem, nie jesteście zapuszczeni ?
blabla: @ATAT-2: 12 lat z jedną osobą. Dobry związek, bez większych problemów. Myślę, że u OPa sprawa jest prosta i on sam dobrze widzi, o co chodzi. Po prostu zniknęły fajerwerki. I nie jest to nic nienormalnego. Taki minus monogamii. Są inne plusy - wsparcie, dobry związek, plany, o których pisze OP, przywiązanie. Na dłuższą metę to ważniejsze (przynajmniej dla OPa). A że nie ma ognia? Przykre. Ale tak niestety
blabla: @ATAT-2: 12 lat z jedną osobą


@AnonimoweMirkoWyznania: I tak jak wczensiej pisałem, znam że dwie osoby które tak samo się zalily. Ale nie dostrzegały tego że po ślubie przytyli 10 czy 15 kg, zapuścili się i przestali starać. Największy problem ze żona nie wita ich lodzikiem i nie chodzi w sexy bieliźnie.