Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam mega problem. Brakuje mi w #zwiazki ognia.

Stuknie nam 12 lat. Szcześliwego zycia. Bez afer, bez dram. Ale za to nudy coraz więcej.

Seks jest. Regularnie. Ale to seks. A wczesniej było doslownie #!$%@?. Dzień w dzień.

Brakuje mi tego pradu, gdy zdejmowała w hotelu bluzkę. Brakuje mi tego dreszcczyku gdy przypadkiem widzialem jej majtki. Brakuje mi tego gorącego uczucia gdy się calowaliśmy a mi już stał na bacznośc.

Dzisiaj tego nie ma. Jest milośc, kochamy się ale jej szafa nie ma tajemnic. Już nie jara mnie widok jej w ssmej bieliźnie a prxynajmniej nie jest to nic takiego.

Wejście do lazienki gdy bierze prysznic nie nastraja erotycznie, czynność jak czynność.

Mamy przed 30lvl. Za wcześnie na stagnacje. Probowalem rozruszać temat ale seks w hotelu to juz nie to samo. Zresztą teraz nie idzie. W lesie, w aucie. Niby goręcej ale to nie tak jak wtedy.

Gdy opada zaslona niedostępności i tajemnicy pryska jakaś magia, jakiś seksualny czar. Trudniej o spelnienie. Juz nawet nie fantazjuje. Wiem, że z inną poczułbym to co wtedy z moją ale za dużo jest do stracenia. Za duzo wspomnień, chwil i planow. To mój człowiek. Nie porzucę jej dla dreszczu emocji. Zresztą prędzej czy później z kim innym bedzie to samo.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609aec66fe0977000b8aee98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 36
@blond_lok: spokojnie, niektóre kobiet myślą podobnie
@AnonimoweMirkoWyznania: a nie myślałeś aby pogadać o tym z jakimś specjalistą od związków?

Jeden kumpel miał podobnie, kiedyś nawet zaczął kręcić z jakąś lafiryndą. W sumie, to ona z nim zaczęła kręcić, ale w porę się opamietal, jak mu kulturalnie wytłumaczyłem że jest idiotą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może wygadaj się jakiemuś przyjacielowi. Tudzież jakiemuś pscyho od związków

ale seks
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: to normalne, natura tak nas ukształtowała. Co dalej to już zależy od was. Są pary, które dają sobie nawzajem pozwolenie na seks z innymi, trójkąty itp. I są pary, które to ukrywają przed sobą. Innych nie ma. A jak ktoś mówi, że są to kłamie. Można się też rozejść i szukać nowych wrażeń, ale to droga do nikąd.
SamotnaWybranka: może jakieś przebieranki, odgrywanie ról? Namów różową, żeby włożyła perukę, wdzianko seksi pielęgniarki, ty możesz się przebrać za lekarza (albo wymyślcie jakieś inne postacie) i poudawajcie innych ludzi. Przy takim stażu chyba nie odczuwalibyście cringe'u?

A tak w ogóle to od kiedy taka sytuacja trwa? Po ilu latach zacząłeś w tym względzie czuć to, co czujesz obecnie, ten brak ognia i wypalenie seksualne?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
BliskiKondon: > Zresztą prędzej czy później z kim innym bedzie to samo.

Chyba najważniejsze, że zdajesz sobie z tego sprawę i priorytety masz właściwe, bo nie chcesz rezygnować z dobrego związku dla chwilowego dreszczyku emocji.

Pozwolę sobie zawołać @wykopowy_brukselek, nie pamiętam, czy to był jego komentarz, ale chyba kiedyś pisał, jak przywrócić chemię do związku i zauroczyć się na nowo.

Ze swojej strony mogę tylko podrzucić kilka banałów:
-przypomnij sobie