Wpis z mikrobloga

Uwaga Mircy, zdradzam aktualny przekaz wykopowej loży spadkowej! Rok temu było to: "nie będzie żadnej inflacji, w kryzysach zawsze jest deflacja nie inflacja, ceny zaraz walną, nie kupuj na górce". Aktualnie jest to: "a co to będzie jak Glapa podniesie stopy, rata ci wzrośnie i wylądujesz pod mostem? Bójcie się, dlaczego się nie boicie?".

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #inwestycje #heheszki
k.....o - Uwaga Mircy, zdradzam aktualny przekaz wykopowej loży spadkowej! Rok temu b...

źródło: comment_1620728520AgMASiQplcYN3wdt4LTRtD.jpg

Pobierz
  • 36
@Issac: A czym się różni zachęcanie ludzi do kredytów, od zniechęcania do kredytów? :) Na jednej i drugiej decyzji mogą stracić. Strata polegająca na nie wzięciu kredytu (jeżeli ktoś i tak ma zamiar go wziąć) też jest jak najbardziej realna. Poczytaj opinie tych Mirków, którzy nie kupili mieszkania powiedzmy kilka lat temu - jak się z tym teraz czują.

Co do groteski - cóż, żeby kupić 40m2 to raczej nie ma
@zuch_chlopak: To pierwsze - nikt mi nie płaci, a lubię #!$%@?ć trolle naganiające na spadki. Ktoś powinien kontrować tych szkodliwych dzbanów robiących buzz tylko we własnym interesie. Także nigdzie się nie wybieram, dobrze mi tu :)
@zuch_chlopak: No dla mnie nie jest oczywiste - powiedz mi jaki interes mają "trolle naganiające na wzrosty" (tak jakby się dało naganiać na wzrosty). Jak sobie to wyobrażasz. Jakiś deweloper, albo związek deweloperów płaci komuś, żeby szitpostował na portalu ze śmiesznymi obrazkami, na tagu o zasięgu 1000 osób? xD Z całym szacunkiem to tych mirków, nie przeceniasz, aby ich siły nabywczej i wpływu na rynek? xD

A już tłumaczę jaki interes
@kiedysniebylembordo: sedno w tym że ludziom wmawia się że ich stać i Ty jesteś takim naganiaczem właśnie.. grasz na emocjach że później będą żałowali etc...
Zamiast zużywać zdolność kredytową i przywiązywać się do potrzeby miesięcznych zarobków dzięki temu że nie pchałem się od razu w hipotekę udało mi się otworzyć firmę i być kowalem własnego losu, a nie trybikiem w maszynie zależnym od humoru kierownika.
sedno w tym że ludziom wmawia się że ich stać i Ty jesteś takim naganiaczem właśnie.. grasz na emocjach że później będą żałowali etc


@Issac: No ale niektórzy rzeczywiście żałują, bo na tym stracili, więc gdzie tu gra na emocjach? Pokaż mi moją wypowiedź "bierzcie kredyt wykopki, bo was stać a inaczje przegracie życie". xD Człowiek powinien podejmować świadomą decyzję, bo jest w niej ryzyko płynące z jej podjęcia ale TEŻ
@kiedysniebylembordo: Dokładnie tak to sobie wyobrażam. Nie ważne ile osób obserwuje tag. Wpisy są indeksowane przez wyszukiwarki, ktoś może przeczytać artykuł na innej stronie i pomyśleć "Hmm... ciekawe czy ludzie rzeczywiście kupują, bo taniej nie będzie" (Wykop odwiedza ok 5mln użytkowników miesięcznie) a później czytają twoje wpisy pod każdym postem o nieruchomościach jakimi głupcami są, że jeszcze nie kupili. Jeżeli nie kreujesz w ten sposób popytu to nie wiem jak to
@zuch_chlopak:

później czytają twoje wpisy pod każdym postem o nieruchomościach jakimi głupcami są, że jeszcze nie kupili. Jeżeli nie >kreujesz w ten sposób popytu to nie wiem jak to nazwać.


Nie lubię takiego stawiania chochoła i to już zahacza o trollowanie. Pokaż mi mój wpis, w którym napisałem że "ludzie którzy jeszcze nie kupili są głupcami".

"ciekawe czy ludzie rzeczywiście kupują, bo taniej nie będzie"


Pokaż mi mój wpis, w którym
@kiedysniebylembordo:
@zuch_chlopak:

Niektóre tagi na wykop powinny być zakazane jako szkodliwe, albo niektóre osoby powinny mieć perm bana

Człowiek wchodzi poczytac o nieruchomościach i widzi wciąż wpisy mickpl czy innego pajaca, nie wiem jak życia trzeba nie mieć żeby dzień w dzień pisać takie wysrywy…
Powiesz coś inaczej niż taki naczelny spamer danego tagu i jesteś wyzywany od trolli itd. Nie idzie poprostu normalnie mieć swojej opinii i na jej
@kiedysniebylembordo: Wydaje mi się, że ta dyskusja jednak nas do nikąd nie doprowadzi. O istnieniu firm, które zarabiają na manipulowaniu ludźmi w internecie wiadomo nie od dziś (a ktoś im jednak płaci). Jeżeli rzeczywiście robisz to z własnych przekonań i pasji to przepraszam. Jeżeli nie to w sumie mam to gdzieś, aczkolwiek nie popieram. Miłego dnia