Wpis z mikrobloga

Uwaga Mircy, zdradzam aktualny przekaz wykopowej loży spadkowej! Rok temu było to: "nie będzie żadnej inflacji, w kryzysach zawsze jest deflacja nie inflacja, ceny zaraz walną, nie kupuj na górce". Aktualnie jest to: "a co to będzie jak Glapa podniesie stopy, rata ci wzrośnie i wylądujesz pod mostem? Bójcie się, dlaczego się nie boicie?".

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #inwestycje #heheszki
k.....o - Uwaga Mircy, zdradzam aktualny przekaz wykopowej loży spadkowej! Rok temu b...

źródło: comment_1620728520AgMASiQplcYN3wdt4LTRtD.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Jaki interes mają "trolle naganiające na spadki"


@zuch_chlopak: Wielka potrzeba wynikająca z poczucia niesprawiedliwości i tego, że "nie powinno tak być" w połączeniu z klasyczną próba udowodnienia innym, że to oni są mądrzejsi i wiedzą lepiej
  • Odpowiedz
@alex-fortune @LukaszITPill
Strzeżcie się naganiaczy. Zainwestujcie... w akcje. Przecież na akcjach nie da się stracić wszystkiego! Akcje to czysty zysk. Beka z Polaków, kupują jakieś nieruchy, zamiast jak wykształcony ekonomicznie człowiek inwestować tylko w akcje dywidendowe. Na starość będzie jak znalazł. Czego się boicie? A nieruchomości są "dziecinnie proste" do opodatkowania katastrem. Nie da się ominąć katastru, bo ja tak mówię i EOT.
xD

@zuch_chlopak: Mówiłeś coś o moralności i nie
k.....o - @alex-fortune @LukaszITPill
Strzeżcie się naganiaczy. Zainwestujcie... w a...

źródło: comment_1620741775Ap3302RZaWFhDp9ebDswtE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nikomu nie wmawiam jakie to super uwiązać się z łańcuchem w postaci kredytu.


@Issac: #!$%@?ąc od reszty wątku: Co wy ludzie macie z tym, że kredyt hipoteczny to wiązanie się łańcuchem XDD Potem ludzie czytają takie bzdury i myślą, że kredytu nie można wcześniej spłacić lub sprzedać mieszkania i faktycznie przez 30 lat nie masz nic do gadania ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapp12345:
chodzi o nastawienie 90% ludzi, sie boją później przeniesieć, sprzedac, zmienić pracę i stają się mentalnymi niewolnikami kredytu, wszystkie decyzję ważniejsze są przez pryzmat łańcucha.
Oczywiście że można sprzedać, ale pieniędzy za uruchomienie kredytu się nie odzyska
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Dywersyfikować to raz, a drugie to ludziom trzeba mówić, że to jest jednak giełda i różnie może być. Mogą ładnie zarobić, ale ponoszą jednak ryzyko większe, niż w przypadku nieruchomości, których raczej cena nie spadnie do zera (bo zawsze zostanie chociaż działka). ( ͡° ͜ʖ ͡°) A akcje przy niefarcie mogą spaść i do poziomu waloru śmieciowego.

Kurde, wszystko nazywają naganiactwem, ale tak serio gdybym miał
  • Odpowiedz
No dla mnie nie jest oczywiste - powiedz mi jaki interes mają "trolle naganiające na wzrosty" (tak jakby się dało naganiać na wzrosty). Jak sobie to wyobrażasz. Jakiś deweloper, albo związek deweloperów płaci komuś, żeby szitpostował na portalu ze śmiesznymi obrazkami, na tagu o zasięgu 1000 osób? xD Z całym szacunkiem to tych mirków, nie przeceniasz, aby ich siły nabywczej i wpływu na rynek? xD


@kiedysniebylembordo: na bardziej gownianych portalach z
  • Odpowiedz
@kiedysniebylembordo: ja to się zastanawiam, jak kredyt opłaci moja siostra, jak stopy podniosą. Teraz bierze na granicy swoich możliwości (czyli mniej więcej tyle ile wynajmuje tyle chce płacić raty, a wychodzi na 0), to jak stopy podniosą to uuuuu, panie. Ja za to sobie płacę komfortowo niskie raty, oszczędzam szmal, pozbieram i nadpłacę, kupię działkę, zainwestuję.
  • Odpowiedz
@MehowM:

na bardziej gownianych portalach z jeszcze bardziej gownianym zasiegiem pelno naganiaczy na nieruchomosci. Nie

naginaj rzeczywistosci( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kiedy typy od lat mówiące, że za chwilę pęknie bańka mówią Ci, żebyś nie "zaginał rzeczywistości"... xDDDD
Okej.
  • Odpowiedz