Wpis z mikrobloga

To ten poziom "zachodu" jest? (ʘoʘ)


@defoxe: no nie, to poziom polaczka, bo nie wyzbyłem się jeszcze tego raka xD A mówię tak, bo po prostu zaprezentowałem ci kraje które dla mnie są dobre, a nie żeby ciebie "przekonać" do czegokolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@defoxe: obruszam się bo czepiasz się niby o "prawo które jest z-----e", podczas gdy żaden argument o lepszym prawie nie padł z mojej strony. Więc tak, obruszam się, bo ja o jednym, a Ty zupełnie o czym innym.
  • Odpowiedz
ty umiesz liczyć? xD


@Przegrywek123: Przykładowo z twojej grafiki 6 000 000 NOK za mieszkanie (tak idziemy w górne widełki z Oslo).
To jest 2 731 455,96 PLN.
Skoro byś zarabiał 550 000 NOK rocznie to daje nam 250 383,46 PLN rocznie.
Czyli odkładając pełne 250 383,46 PLN dom masz dokładnie po 11 latach.
Co źle liczę mi powiedz... To chyba normalne, że jak się myśli o emigracji to się
  • Odpowiedz
podczas gdy żaden argument o lepszym prawie nie padł z mojej strony. Więc tak, obruszam się, bo ja o jednym, a Ty zupełnie o czym innym.


@Mave: Myślałem, że rozmawiamy... Byłem ciekaw dlaczego emigrować chcecie, możesz spokojnie dawać swoje argumenty, w czym problem? No ale ty obrażony, @Przegrywek123 (ehm ten nick) mi chujami leci.
No zajebista dyskusja koledzy - naprawdę. Bardzo dziękuję za miłą rozmowę. Bywajcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: przecież ci napisałem powody emigracji, a Ty wyskakujesz z jakimiś ocupados, nawet nie wiesz o czym piszesz, usłyszałes jakieś info jednym uchem, drugim wyleciało i myślisz że biegają tu bandy murzynów i włamują się ludziom do mieszkań xD jak wymagasz poziomu dyskusji to go sam najpierw reprezentuj. Miłego dzionka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: typowe p---------e przegrywow
3/4 świata dałoby się pokroić żeby się tu urodzić, a wam źle

Było się urodzić w bangladeszu i robić dżinsy za miskę ryżu, no ale wy myślicie że alternatywa to Norwegia a nie jakaś Nigeria.
  • Odpowiedz