Wpis z mikrobloga

@Cernold co? Polbagietki z biedronki są dobre. Niektóre chleby są smaczne, z tych ciemniejszych. Taki jeden jest autentycznie pyszny, że mogę zjeść cały bochenek kanapka po kanapce.
@Cernold ale wiesz, że biedronki współpracują z lokalnymi piekarniami? Może u ciebie jest inaczej albo z tej samej gównianej piekarni biorą wszystkie biedronki z okolicy. Choć nie kupuje w biedrze to wiem która piekarnia tam wozi i te bułki niczym się nie różnią od tych w małym osiedlowym sklepiku firmowym właśnie tej piekarni.
kupując pieczywo w marketach, a nie piekarnikach


@Profil_Internetowy: poszedłem do piekarnika, ale akurat nie było bułek, spróbuję szczęścia jutro ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Cernold: a ja ostatnio w ogóle mam inne wrażenie - grahamki z biedry są bardzo spoko i smaczne, a te lidlowe to jakieś wysuszone gówno. Może każdy sklep ma inny sposób wypieku, bo odpowiada za to jakiś inny niespełniony piekarz ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swinkapl: oj byś się zdziwił mireczku, ja kupuję chleb po siedem cebul, taki jak się robi w domu, z zakwasu, bez spulchniaczy czy cukru, na mące żytniej.

@Owlosiaty-Dzik: do piekarni to ja jadę, wracając z pracy, zjeżdżam wcześniej z trasy xD Po dobry chleb warto, posiedzę te 10min mniej na wykopie xD Wędliny czy warzywa pewnie też kupujesz w markecie, no co komu smakuje :D

@Wiciu553: nie wierzę w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiciu553: a no to wszystko jasne jak to sieciówki, u mnie jest tylko jedna sieć co ma w miarę dobre pieczywo (czytaj jeden dobry chleb) ale najlepsze jest w piekarni prowadzonej przez rodzinę od wojny. Ale się jej naszukałem. Ja muszę kupować chleb "prawdziwy" przez dietę domowników