Wpis z mikrobloga

Próbowałem doładować konto revolut z karty podarunkowej sodexo i wywaliło komunikat, którego dokładnie już nie pamiętam, ale coś w rodzaju karta lub sklep nie spełnia warunków mobilnej autoryzacji. Nawet zrytą apkę sodexo zainstalowałem, żeby mieć mobilną autoryzację, ale to nie pomogło. Teraz nawet nie pojawia się okno autoryzacji 3dsecure. Komuś ostatnio udało się przelać mamonę z sodexo na revoluta? Jeszcze ok dwa miesiące temu nie miałem problemów.
#revolut #sodexo #banki
  • 28
@tasak: Jeśli masz aktywowaną mobilną appke przez stronę sodexo po zalogowaniu to nie da się tego zrobić, możesz zawsze jeszcze spróbować dodać kartę przez Google Pay i spróbować tak doładować, ale czy to zadziała, nie jestem pewien.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anderus: z i bez apki nie idzie. Zastanawiam się czy to nie ma związku z migracją do revo banku. W google pay mogę dodać kartę, ale nie można nią doładować wtedy revo ani zrobić przelewu
@tasak: wiem, że odgrzewam stary temat, ale przed chwilą sam szukałem info jak przelać hajs z sodexo na revolut i google skierowało mnie tutaj :P Więc może przyda się Tobie albo innym szukającym rozwiązania.
U mnie bezpośrednie doładowanie revoluta za pomocą karty sodexo nie przeszło, wywalało błąd związany z 3DS. Pomogło dodanie karty do Google Pay i doładowanie revoluta za pomocą GPay. BTW., nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PolCzlowiekPolLitra: @Anderus: @RRCConnectionReconfiguration: właśnie udało mi się przelać mamonę z sodexo na revoluta z pominięciem gp czy innych gówien. Wygląda na to, że sodexo ogarnęło mobilna autoryzację i 3ds. Ogółem apka jest mocno #!$%@?. Już sama autoryzacja apki do autoryzowania płatności trochę czasu zajęła xd. Padaka, że trzeba z takiego gunwa korzystać.
@Chandox ja niestety mam dostęp do karty w tym serwisie o którym pisałem i nie mam możliwości dodania karty do aplikacji Sodexo dla ciebie -. - więc z tego co robiłeś research to nie uda mi się przelać na revolut :/
@marek_m: @Chandox: @tasak:
Mi też niestety nie przechodzi, revolut odrzuca komunikatem "Bank odrzucił Twoją transakcję" czy jakoś tak. Do Google Pay boję się wrzucać, bo nie mam NFC ani nie używam GP, więc jak tam wrzuce a Revolut też nie przyjmie, to kasa mi tam utknie xD
@oreoo: Kasa utknie w GP? Niby jakim cudem? Google Pay działa tylko jako "przedłużacz". Dodajesz kartę Sodexo do GP, a potem doładowujesz Revolut przez GP. Jak nie przejdzie to zostaje Ci tylko wydanie hajsu w sklepie jakbyś płacił kartą.