Wpis z mikrobloga

Próbowałem doładować konto revolut z karty podarunkowej sodexo i wywaliło komunikat, którego dokładnie już nie pamiętam, ale coś w rodzaju karta lub sklep nie spełnia warunków mobilnej autoryzacji. Nawet zrytą apkę sodexo zainstalowałem, żeby mieć mobilną autoryzację, ale to nie pomogło. Teraz nawet nie pojawia się okno autoryzacji 3dsecure. Komuś ostatnio udało się przelać mamonę z sodexo na revoluta? Jeszcze ok dwa miesiące temu nie miałem problemów.
#revolut #sodexo #banki
  • 28
potwierdzam - działa przelew sodexo-> revolut
najlepiej przelać całą kasę z sodexo i nie placić tym bo zawsze coś zostaje i to "przepada" - #!$%@? PRZEPADA !!
XXI wiek a tu ludziom ich pieniądze PRZEPADAJĄ
nieważne czy zosyało 10gr, 1zł, 100zł przepada i #!$%@?, nic nie zrobisz...
@Chrzonszcz: @tasak:
Próbowałem doładować revoluta kartą Sodexo i żadnym sposobem się nie da - zarówno bezpośrednio jak i przez Google Pay. Wyskakuje nawet 3D secure, przepisuję kod z sms, ale i tak wywala komunikat, że "Zasilenie nie powiodło się. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną, aby uzyskać więcej informacji.". Dałem spokój i kupiłem sobie za okrągłe kwoty karty podarunkowe do allegro i amazona, bo nie przepadają tak szybko
Potwierdzam, ze nie daje sie juz wyczyscic Sodexo za pomoca Rv. Szkoda, bo rok temu bez problemu tak wyciagnalem gotowke z tej karty. Co ciekawe mozna przynajmniej splacac Twisto z tej karty, czyli zablokowali tylko doladowania Rv. Moze ktos ma pomysl jak inaczej wydoic te karte,