Wpis z mikrobloga

@UberSoldat: coś jest w tym co piszesz, widac to również w małżeństwach pokolenia dobijającego teraz do 60ki. Zauważyłem, że gdy mąż jest nieatrakcyjny to żona traktuje go jak śmiecia. Oczywiście nie rozwiodą się, bo ekonomicznie żadnej ze stron sie to nie opłaca. Pewnie takie kobiety niesamowicie frustruje widok młodych dziewczyn, które mogą przebierać mężczyznami jak w katalogu, a ona musiała się zwiazac z kimś nieatrakcyjnym bo nie miała wyboru.
@DunningKruger:

12 zasad Petersona to dosyć miałka książka ale jeśli nie mówi o kwestiach motywacyjnych to można czegoś ciekawego się dowiedzieć.I jeśli to co on tam pisze jest prawda to wszystkie kobiety w historii miały jedno dziecko a połowa mężczyzn w historii miała dwoje a reszta mężczyzn zero.To obrazuje że w mniejszym lub większym stopniu działamy w sferze doboru naturalnego podobnie jak zwierzęta,no ale to wszyscy chyba na tagu wiedzą( ͡
Po ścianie kobiety obniżają wymaga...


@Blackpill_RAW: Z mojego doświadczenia wymagania tylko rosną, ale to może przez to, że jak ja chodziłem do szkoły średniej to jeszcze takich rzeczy jak facebook czy tinder nie istniały. Byle przeciętniak jak miał coś ekstra(np. był dobrym sportowcem, umiał grać na gitarze) to zazwyczaj kogoś znalazł, tyle wystarczyło. A jak kobiety mają po 25-30 lat to już nie wystarczy, żebyś miał wzrost, w miarę mordę i
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.