Wpis z mikrobloga

Seks z wysokojakościowymi mężczyznami dla kobiet leży na ulicy, a możliwość związku już nie.


@Krazownik: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kocham, kocham to, że przed piątkowym wyjściem jest taki dobry kontent
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Taaaa

Wzrost wazny...

Jak w spodnich 22 cm lub wiecej i figlarny to i 1.6 m bedzie ok


@s3kawka: Nic takiego nie ma miejsca w rzeczywistości. Jeżeli ktoś jest niski bądź brzydki to kobieta ma 0 zero null ziroł ciekawości jego penisa z uwagi na podludzki wygląd.

Tak samo jak ja nie wiem czy Dorota Wellman jest ciasna czy rozepchana, i mnie to nie interesuje bo sam jej wygląd budzi
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: przecież napisała wprost, że w tym wieku nie liczy na żadne romanse, związki, zakładanie rodziny tylko ma prawie 50 lat, ma #!$%@? i chce dużego faceta żeby ją wygrzmocił. O co się tu czepiać? Wymagań ani złudzeń ja tu nie widzę żadnych poza zwykła starą babą co chce się nadziać na bolca bez moralnych rozterek, a skoro wie, że co drugi chłopak by sobie milfa z chęcią zaliczył to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@drylu09: Publikacja we wtorek, by zachować sprawiedliwość względem poprzednich eksperymentów- czas 2 tygodnie.

Ale równie dobrze mógłyb opublikować już tydzień temu bo efekt ten sam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Nic takiego nie ma miejsca w rzeczywistości. Jeżeli ktoś jest niski bądź brzydki to kobieta ma 0 zero null ziroł ciekawości jego penisa z uwagi na podludzki wygląd


@Blackpill_RAW: Nie ma ciekawości, ale jeśli przypadkiem jednak dowie się że ma 25cm to jest zainteresowana.
  • Odpowiedz
cóż, wielu takich mężów pewnie nie widzi nic w tym złego, stad tez potem tyle żartów w kabaretach z typowych żon, czy mężów. Może jednak są w jakiś sposób szczęśliwi i uważają, że tak po prostu musiało być.


@wilhelm99: moj stary jest w takim małzenstwie, #!$%@? od 20 lat, dzien w dzien. #!$%@? przez matke, żone i dzieci. A gdy go broniłem przed mamą to jeszcze mnie #!$%@?ł.
A jak mame #!$%@?łem to mnie bić chciał. Typowy cuck, oni to lubią, straceni ludzie...

Pamiętam jak swego czasu co chwile zmieniałem laski bo mi cos w nich nie pasowało i szukałem tej która mi odpowiada to mnie krytykował, ze powinienem akceptowac kobiete jaka jest bo inaczej bede
  • Odpowiedz