Wpis z mikrobloga

@dr_gorasul: pewnie stwierdzili że kolejny milestone w projekcie osiągnięty, więc przyszły nowe maile i wytyczne z Banku Światowego i WEF do koncernów medialnych co do zmiany narracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może to też oznaczać, że wyniki szczepień są zadowalające i segregacja sanitarna idzie zgodnie z planem. Teraz trzeba zadłużać kraje pożyczkami z BŚ (nowy ład, etc), na jesieni dowalą 4 falą i będzie powtórka z tresury
@SpasticInk: bardzo możliwe, bo jak wcześniej były akcje "spuszczania powietrza" to nie było zmiany tonu, cały czas siali kowidem. Więc albo przestawienie wajhy, bo zgodnie z wieloma deklaracjami ma być wygaszenie kowida do połowy czerwca, albo robią podgatowkę pod nowy projekt. Wojna, rewolucja, kryzys, klimat aktion albo kolejny wirus. Naprawdę tegoroczne lato to będzie cisza przed burzą :// Gdy to coś się wydarzy, wówczas wszystko już będziemy wiedzieć. Innej opcji nie
@SpasticInk: Nie spinaj dupy, chyba Cię nie ubyło jeśli to nie prawda co? ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Tylko skojarzyło mi się z tym, jak wyglądają takie rozmowy po cpaniu i że teorie potrafi się zbudować takie, że jestem w stanie zbudować rakietę i wysłać ją na Marsa, a na następny dzień mówię sobie "ja #!$%@?".. Czytając to co piszesz, mam właśnie wizję tego "dzień po" ( ͡
@szyryfyry1: zawsze mogło być gorzej, można było palić blanty do 5 rano i zasnąć w rurze. Niestety nie stać mnie na narkotyki, mam syna, to się nazywa odpowiedzialność. Mogę się jedynie przyznać, że raz na jednej imprezie z czasów licealnych trochę się zjarałem i koniec końców czytałem niewidzialne komiksy w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz SpasticInk - @szyryfyry1: zawsze mogło być gorzej, można było palić blanty do 5 rano ...
źródło: comment_16199920200tZV50gbtEGzb7HgL2D81e.jpg
@dr_gorasul: Jest coraz mniej zakażeń i hospitalizacji, więc o czym mają pisać? A właściwie to o czym mamy, przekleję swój wczorajszy komentarz:

Wrzucam niusy o koronawirusie na portal informacyjny. Kiedy były rekordy zakażeń, to ludzie komentowali, że manipulacja, plandemia, ile szekli wam płacą za te kłamstwa. Kiedy pisałam, że zakażeń i hospitalizacji coraz mniej, myślałam, że w końcu napiszą coś pozytywnego - ale gdzie tam, dalej to samo, te niskie liczby
Jest coraz mniej zakażeń i hospitalizacji, więc o czym mają pisać? A właściwie to o czym mamy, przekleję swój wczorajszy komentarz:

@choochoomotherfucker: warto wspomnieć, że teraz na covid umiera tyle osób dziennie co wcześniej przez kilka miesięcy nie umarło. To straszenie covidem z tamtego roku gdzieś do początków jesieni gdzie naprawdę wzrosła liczba zachorowań naprawdę trudno uzasadnić czymś innym niż rozkazy z góry