Wpis z mikrobloga

Wracam na stare śmieci. Po 2425234 #usunkonto jestem tu ponownie.

Coś o mnie.
Lvl 26
przegryw
stulejarz
prawik - nietrzymający za rękę
wykolejeniec życiowy
ulaniec
ryj 3/10
mieszkanie na zadupiu na wsi ze starymi
nigdy nie byłem nawet na spacerze z #rozowepaski
internetowe testy autyzmu pokazują, że mam #asperger do tego niezdiagnozowana #depresja i #pracoholizm
nigdy nie byłem sam dalej niż 150km od domu
uzależnienie od p---o i fastfoodów
czasem miewam epizody, że #spermiarz - chwile słabości

Generalnie zalet brak, ewentualnie #15k ale nie #programista15k więc w sumie to i tak każdy gardzi

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #s----------e
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak masz pracocholizm, to poświęć godzinę dziennie aby się czegoś nauczyć, ucz się czegokolwiek, jak się nauczysz 3 tematów, to zaczniesz rozumieć co Ci pasuje... dziś w dobie zdalnej rekrutacji spokojnie znajdziesz zdalną robotę, bylebyś miał jakiekolwiek podstawowe kompetencje
  • Odpowiedz
Jeśli jesteś tym, kim myślę(a raczej tak skoro tagujesz na aspergerze) to wiedz że lubiłem czytać Twoje posty ;D. Może i stulejarz ale raz mi zaimponowałeś jak jakaś laska przyszła się do Ciebie żalić a Ty nie dawałeś jej atencji xD. Większość przegrywów pokornie by słuchała i potakiwała, sam nie wiem jakbym się zachował. Także szacun pzynajmieej za to.
  • Odpowiedz
@blazek: Ale ja pracuję i zarabiam, po prostu jestem fizolem robiącym na brudno, a nie panem w koszuli z krawatem, taki był raczej zamysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nessiteras_rhombopteryx: To niestety nie ja, nigdy nie tagowałem aspergerem i depresją, ponieważ nie jestem zdiagnozowany, to jedynie moje przypuszczenia.

@Panceusz: Witam towarzysza.
  • Odpowiedz