Wpis z mikrobloga

  • 0
@Agatk a ty oczywiście szukasz dzianego rycerza w białym mustangu gt wiesz życie różne pisze scenariusz to że nie ma hajsu może znaczyć że nie ma hajsu na wydawanie na atencjuszke z badoo pewnie ma Inne priorytety
  • Odpowiedz
@slovrulez: dokładnie. Tutaj każdy pisze że bez poduszki finansowej by nie przeżył XD.


(...)

A beka jest jak się śmieją że typ 100 zł nie ma a kody na pyszne pl żebrają.


@PiersiowkaPelnaZiol: Powinni Twój wpis przypiąć na górze zamiast info o Covid
  • Odpowiedz
@give_me_coffee: nie mam niskich wymagań, dlatego też od kilku lat jestem z super niebieskim. I wiesz czym się „wykazał”? Wiedzą, inteligencją, poczuciem humoru, empatią, lista jest długa. Zakochałam się w nim, nie stanie konta. Ps. Gdybym miała podejście do związków (mężczyzn), jak ty i autorka postu, to zapewne wrzucałabym teraz zdjęcia dla atencji na fbka, insta, no i tutaj, bo każdy myślący facet nie traciłby na was czasu.
  • Odpowiedz
@gremliny_atakujom: tak naprawdę pod każdym postem mógłbyś to napisać, bo żadnej sytuacji na wykopie nie znamy od innej strony niż "pozory"

Ja tu nie oceniam tego gościa jako człowieka, po prostu wydaje się, że jakby mu na autorce zależało to by nieco inaczej poprowadził tę rozmowę.

Z drugiej strony jak to jakaś appka randkowa, czemu miałoby mu zależeć..
  • Odpowiedz
@justypl: Ja tak to widzę, facet jest od tego aby utrzymywał rodzinę, jeśli różowa chce niech pracuje ale w moim wypadku wolę niech ogarnia dom i dzieci. Rozumiem że to na wypoku dość niepopularna opinia.
  • Odpowiedz
@Agatk: Oj tam, oj tam. Mi w miesiącu, gdy poznałem swoją żonę, komornik zabrał ponad pół wypłaty za niepłacone mandaty xd

Na szczęście inne czasy to były i się nie zraziła.
Teraz jakoś sobie radzę :)
  • Odpowiedz