Wpis z mikrobloga

Jak wy to robicie, że codziennie jaracie paczkę szlugów, jaracie dżojnty, pijecie piwsko albo jakaś wude walicie, albo jakieś mocniejsze dragi, kwasy czy inne znaczki pocztowe jakieś dziwne rzeczy palicie, wciągacie stokrotki czy inne zielska wtf z wami ludzie skąd macie takie zdrowie ja bym się porzygał, zesrał i chyba zdechł już po jednej fajce mi się w głowie kręci i na języku mam łajno a po piwie to mi się już spać chce a wy takie stare dziady no kurde podziwiam żeby się stoczyć to jednak trzeba mieć zdrowie i umiejetność wychodzenia ze strefy komfortu #narkotykizawszespoko #alkoholizm

A jeszcze zapomniałem dodać jakim bogatym trzeba być bo to wszystko kosztuje
  • 45
@Opportunist: Na weselu akurat łatwo o dobra formę do picia. Czasem u ludzi starszego pokolenia widać że są twardsi, zjedzą pyry z ziemniakami, popracują fizycznie cały dzień, napiją się wódki i pójdą spać na 4 h i następnego dnia nic im nie jest
@Opportunist: swojego czasu chlalem WE weekendy, w niedziele byl kwas Albo grzybki. W tygodniu latalem Na Kokainie albo fecie. Czasami wpadala emka lub jakis losowy ercek i o dziwo w Tym czasie Malo palilem fajek

Tydzen temu bylem u lekarza Na przegladzie i Jak 36lat jestem zdrowy jak kuń ( ͡ ͜ʖ ͡)