Wpis z mikrobloga

Świeżynka. Dotarły do mnie wyniki 20 najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony (PS4 i PS5) w marcu 2021 roku. Porównując nowe dane z informacjami z poprzednich miesięcy nie widać większych zmian, społeczność PlayStation wciąż najczęściej ogrywa tytuły ekskluzywne. Więc na przekór klockowym hejterom napiszę niepopularną opinię... tak, warto zapłacić za konsolę 3,5k w zestawie z materacem od Bodzio, warto podgłosić dźwięk w TV czy założyć słuchawki i przetrzymać piszczenie cewek by móc rozkoszować się ekskluzywnymi perełkami pokroju Fortnite, GTA V, COD, Minecraft czy Fifa 21. Całym sercem polecam, tylko plejstejszo, tylko ekskluzivy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #ps4 #playstation #xbox
rbbxx - Świeżynka. Dotarły do mnie wyniki 20 najczęściej ogrywanych gier na konsolach...

źródło: comment_1619692761j7e0KGpNaLZKjzEu4dyLQ7.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rbbxx: czy Ciebie naprawdę zaskakuje, że ludzie częściej odpalają gry, które są grami multiplayer i które "nie mają końca", a nie gry, które się przechodzi i czasem do nich wróci za jakiś czas, a czasem w ogóle?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rbbxx: haha fifa robi brrrt

Ale przecież dobrze wiesz, że ekskluziwy są ogrywane jak stanieją do 40 zł, po czym przechodzone jak najszybciej żeby sprzedać na olxie z jak najmniejszą stratą
  • Odpowiedz
@rbbxx: nie, ja zadałem pytanie, czy Ciebie to zaskakuje, bo piszesz taki wpis po raz X jakby to było odkrycie godne Nobla. Przypuszczam, że jak będą wyniki za kwiecień to całkiem wysoko będzie Horizon Zero Dawn, bo wpadł w ramach Play At Home. W marcu widać, że pojawiły się gry z PS+ (FF7 i Remnant), gra z Play at Home (Subnautica), a reszta to gry nastawione na multi. Jak będzie
  • Odpowiedz
@Cinkito: Jak to po raz kolejny? Dane dotyczą marca, nigdy nie pisałem o najczęściej ogrywanych grach w marcu. Czy to, że ktoś napisze o grach dostępnych w plusie w lutym zamyka mu możliwość poinformowania o grach na marzec, kwiecień, maj, czerwiec i tak dalej? Myślę, że warto podzielić się informacją o najczęściej ogrywanych grach co miesiąc, po prostu. Chyba, że macie tu jakiś zakaz podawania tego typu informacji, mógłbyś naprowadzić
  • Odpowiedz
Jak to po raz kolejny? Dane dotyczą marca, nigdy nie pisałem o najczęściej ogrywanych grach w marcu. Czy to, że ktoś napisze o grach dostępnych w plusie w lutym zamyka mu możliwość poinformowania o grach na marzec, kwiecień, maj, czerwiec i tak dalej? Myślę, że warto podzielić się informacją o najczęściej ogrywanych grach co miesiąc, po prostu. Chyba, że macie tu jakiś zakaz podawania tego typu informacji, mógłbyś naprowadzić gdzie tego zakazu
  • Odpowiedz
@Cinkito: Ale jaki ma być wydźwięk informacji o najczęściej ogrywanych grach? Mam to ukrywać bo twierdzisz, że na tagach konsol Sony nie można informować o najczęściej ogrywanych grach na konsolach Sony? Serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbbxx: aż mnie zastanawia czy Ty serio wierzysz w to piszesz i masz klapki na oczach, czy jesteś zwykłym trollem. Sama lista nie ma wydźwięku, ale już wpis, a tak szczególnie ta jego część:
"Więc na przekór klockowym hejterom napiszę niepopularną opinię... tak, warto zapłacić za konsolę 3,5k w zestawie z materacem od Bodzio, warto podgłosić dźwięk w TV czy założyć słuchawki i przetrzymać piszczenie cewek by móc rozkoszować się
  • Odpowiedz
@Cinkito: Wciąż nie wiem o co chodzi i w czym problem. Wrzucam listę 20 najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony w marcu 2021 i gorąco polecam konsolę Sony a Ty zarzucasz mi, że robię coś nie tak. Ciężko Wam dogodzić, przyjaciele...
  • Odpowiedz
@rbbxx: ale ta lista to jest oczywistość. Wiadomo, że na PS od czasu premiery żadna gra nie wyszła jako ex dla dorosłego gracza. W sumie nie wiem czy można liczyć DLC do pająka sprzedawane jako gra osobna czy remake w ciul starej gry za nowe gry. Pomijając te gry to wyszły w listopadzie. Mamy kwiecień ile można grać w grę na 20h około? Znajdą się i tacy co pewnie 1000h
  • Odpowiedz
Wciąż nie wiem o co chodzi i w czym problem. Wrzucam listę 20 najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony w marcu 2021 i gorąco polecam konsolę Sony a Ty zarzucasz mi, że robię coś nie tak. Ciężko Wam dogodzić, przyjaciele...


@rbbxx: nie, niczego nie polecasz. Naprawdę, nie rób z siebie debila, bo ja szczerze wierzę, że nim nie jesteś mimo wszystko. Większość exów to gry single i nie będzie ich
  • Odpowiedz