Wpis z mikrobloga

Dla porównania programista-frontendowiec poza okazjonalnym #!$%@? (raz, dwa razy w ciągu projektu) zarabia taką kasę po 4-5 latach i to nie będąc szczególnie dobrym negocjatorem.


@winstonyczerwonesetki: nie jest to średni programista frontendowiec, znam wielu którzy zarabiają na reke 6k bo są po prostu średniakami. Jak już tak cherry-pickujesz dobrze zarabiających to weź profesorów medycyny co dostają po 40-50.

Ogólnie popieram ze lekarze powinni w polsce być lepiej wynagradzani i pracować w
i to z ogromną odpowiedzialnością


@TurboDynamo: Wręcz trudną do opisania odpowiedzialnością, wszak po zabiciu kogoś trzeba stanąć przed swoimi kolegami, którzy ci powiedzą, że w sumie to "nieważne, my możemy".

To już kierowca śmieciarki ma większą odpowiedzialność.
@LilArchangel: Może coś jest na rzeczy, bo ostatnio rozmawiałem z kimś kto ma bliskie kontakty z ratownictwem medycznym i mówił mi, że ratownicy w karetkach zarabiają po 50 tyś miesięcznie. Robią nadgodziny, właściwie napierdzielają, bo mówił nawet o 15 zmianach 24h w miesiącu. Do tego są teraz jakieś dopłaty covidowe, że mają 100% więcej. Na moje stwierdzenie, że to nierealne robić 15x24h, przecież ratownik musi być ogarnięty i fizycznie i głowa
@LilArchangel: duże zapotrzebowanie na pracę (duża ilość dyżurów do obstawienia, na covidowych oddziałach musi być zazwyczaj wiecej dyżurnych niż na zwykłych) + dodatki covidowe powodują, że wielu lekarzy faktycznie zarabia teraz sporo kasy. Przy czym i tak wszyscy są przemęczeni, #!$%@?ą te słynne >300h/mc i chcą, żeby to gówno się skończyło.
A polaczki wezmą jakiegoś chochoła, że ktoś gdzieś tam wyciąga 50-60k i będą snuć teorie jak to lekarzom nie opłaca
@su1ik: PiSuarów, czyli PiSu? Tych covidian którzy wprowadzają obostrzenie za obostrzeniem, każą ludziom nosić jakieś śmieszne szmatki na twarzy, dają rokazy policji wlepiać mandaty i rozganiać zgromadzenia, dają lekarzom bonusy za pracę w "pandemii", i namawiają ludzi do szczepień? Ja ich nienawidzę, a ty mi piszesz że ich popieram X D Prima aprillis był 1 kwietnia, więc żartów sobie nie rób