Wpis z mikrobloga

@Flypho: hm a jakby do zupy wrzucili rzygi nietoperza, też byłoby spoko?

Nie jem mięsa i w skali obrzydliwości jest to adekwatne porównanie.

Fajnie, że jesteś tolerancyjny, ale nie każdy lubi wywalać kasę na coś w jego mniemaniu obrzydliwego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: nie chce mi się czytać całej dyskusji, w każdym razie to samo miałem z tym dopiskiem, wegetarianizm to jest postawa etyczna (z reguły), a nie jakiś challenge xD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife:
XD ale co ja mogę poradzic na twoja opinie? Mogę ci tylko zaproponować wspólna rozmowę na temat tego kto ma racje. Ty z kolei masz pełne prawo mnie powyzywać i się zesrac. Ja to w pewnym sensie szanuje. Na tym polega wolność słowa xD. Korzystaj z niej!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terazpolskanow: właśnie kiedyś miałem tak jak pisałeś. Zamawiałem kanapkę drwala z mięsem a dostałem vege która na dodatek była tańsza. Zjadłem to ale niesmak pozostał
  • Odpowiedz
@Szynk44: Vifona to na pierwszy rzut oka bym rozpoznał. Poza tym po ugryzieniu zawsze może wypluć, a ona to pogryzła i połknęła XD
Czyli jednak mięsko dobre, tylko robi aferę.
@terazpolskanow: Julka odkryła, że w fastfoodzie czasami zdarzy się pomylić zamówienie, ja też nieraz dostałem coś innego, zamiast cheeseburgera to hamburgera i normalnie poszedłem do kasy, powiedziałem, że moje zamówienie jest złe to dali mi to co chciałem
  • Odpowiedz