Wpis z mikrobloga

@terazpolskanow:
Fake jak nic.

1. Od wieeelu lat bywam czasami w McDonaldzie lub podobnych fastfoodach i nigdy dotąd nie pomylono mi zamówienia.
2. Każdy normalny człowiek zerka, czy to co dostał na tacy mniej więcej zgadza się z zamówieniem, a już na pewno sprawdza zanim coś
  • Odpowiedz
@Adaslaw: lata temu pracowałem w maku, oczywiście że wychodzą pomyłki, ba czasem nawet się wsadza innego burgera do nie odpowiedniego pudełka i nakleja taką specjalną naklejkę z informacją co jest w środku gdy zabraknie pudełek od danej kanapki. Są też pudełka "no-name" na takie okoliczności ale ich też może nie być.
  • Odpowiedz
@p1p2p3p4: oczywiście, jak weganin zje coś czego nie zamawiał to metafizyczne przeżycie, cierpienie narodu.

Jak ktoś inny dostanie pomylone zamówienie to trudno.

@edgar_k: trudno, bo dla mnie nie ma różnicy, czy zjem kurczaka, czy falafela, a weganin uważa, że jedzenie miesa jest moralnie złe. Czego tu nie potrafisz zrozumieć? Wyobraź sobie, że dostajesz psie mięso zamiast wołowiny. Nie #!$%@?łbyś się?

@p1p2p3p4: Jezu, nigdzie nie mowie ze
  • Odpowiedz
@terazpolskanow: XDDDD znam ten uczuć( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zamówiłem w sklepie meblowym wraz z kuchnią zmywarkę. Dostałem inny model. Zorientowałem się dopiero po pierwszym użyciu, bo zmywarka miała otwierać się po skończonym programie w celu lepszego suszenia. Ta się jednak nie otwiera. Pracownik sklepu twierdzi, że byłem zaznajomiony ze zmianą modelu ze względu, że tamten model został wycofany, a poza tym podpisałem się przy odbiorze zmywarki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xylo4: chciałam dać więcej plusik niż jeden ale nie mogje xd dorabiam w restauracji jako kelnerka (obecnie przygotowywanie dostaw) no i im bardziej osoba przychodzącą lub dzwoniąca z pomyłka drze #!$%@? to dostaje szybciej i więcej w ramach rekompensaty za jej doznane boleści z gownopowodu xd
  • Odpowiedz