Wpis z mikrobloga

@terazpolskanow nie dziwie jej się.
Dla niektórych niejedzenie to ważna kwestia. To tak jakby alkoholikowi po leczeniu ktoś dolał do czegoś alko i ten napiłby się przez przypadek.
Pomijając oczywistą kwestie, że #!$%@? jej zamówienie, dali co innego niż zamawiała. Wiadomo, że gdyby nie chodziło właśnie o jej przekonania i to, że już 5 lat nie tyka mięsa i zwyczajnie się nim brzydzi, to by nie było afery
Ja jej nie oskarżyłem o szukanie atencji z powodu nietolerancji mięsa.


@Flypho: Pozwól, że zacytuję twoją wypowiedź z początku dyskusji:

Parafrazując - to tylko #!$%@? kanapka z kurczakiem a ona zachowuje się jakby ktoś krzywdził jej matkę. Upośledzona społecznie dziewucha która robi ogromny problem z faktu ze ugryzła kawałek kanapki z nie tym składnikiem który zamówiła. Normalni ludzie tak się wg ciebie zachowują?


Więc ponawiam pytanie - czy gdyby problem dotyczył
czy gdyby problem dotyczył osoby z nietolerancją latozy, która dostała sraczki i bólów brzucha po wypiciu kawy napisałbyś to samo?

Nie.

Czy jeśli osoba nie poinformowałaby że ma nietolerancję laktozy tylko pożaliła się że zamiast mleka migdałowego dostała krowie nazwałbyś ją upośledzoną społecznie dziewuchą?

Tak. I wynika to ze zwykłego rozsądku - jaka jest liczba uczulonych na mięso w porównaniu do nietolerujących laktozy? Sprawdzić?
@Monke:
@Flypho: Dieta to nie dla wszystkich ludzi jest fanaberia, ale nie dla wszystkich to też kwestia życia i śmierci. Im jesteś starszy tym więcej masz chorób i tym dłuższa jest lista rzeczy których powinieneś unikać. Nie wiadomo dlaczego ona nie je mięsa. Nie wiadomo dlaczego ktoś chce dostać kawę z mlekiem migdałowym. Ludzie nie muszą ci podawać swojej listy chorób żebyś postąpił z nimi łaskawie i ich nie osrał.
Nie wiadomo dlaczego ona nie je mięsa.

Sądzę, że z jej ostatniego zdania to wynika. ¯\_(ツ)_/¯

Ludzie nie muszą ci podawać swojej listy chorób żebyś postąpił z nimi łaskawie i ich nie osrał.

Gdzie ja w ogóle zasugerowałem, że jakość obsługi powinna być proporcjonalna do ryzyka powikłań zdrowotnych u klienta? xD Skąd to wzięłaś?
@Monke:
O już fikołek. Zobacz co napisałeś:

czy gdyby problem dotyczył osoby z nietolerancją latozy, która dostała sraczki i bólów brzucha po wypiciu kawy napisałbyś to samo?


Nie.

Czy jeśli osoba nie poinformowałaby że ma nietolerancję laktozy tylko pożaliła się że zamiast mleka migdałowego dostała krowie nazwałbyś ją upośledzoną społecznie dziewuchą?

Tak. I wynika to ze zwykłego rozsądku - jaka jest liczba uczulonych na mięso w porównaniu do nietolerujących laktozy? Sprawdzić?


Osoba wypiła
Osoba wypiła kawę na mieście i dostała sraczki. W zależności od tego czy poinformuje cię że ma nietolerancję laktozy albo ją osrasz albo nie.

Ale ja ją osrywam jako komentator głupich zachowań na Wykopie xD a nie jako pracownik kawiarni...
Reszty twojego postu nie zrozumiałem.
@Monke:
Reszty twojego postu nie zrozumiałem.


@Flypho: Nie zrozumiałeś więc zamiast poprosić o wyjaśnienie zaatakowałeś mnie tym pytaniem licząc że ja też go nie zrozumiem?

Gdzie ja w ogóle zasugerowałem, że jakość obsługi powinna być proporcjonalna do ryzyka powikłań zdrowotnych u klienta? xD Skąd to wzięłaś?


Ja też jestem komentatorem głupich zachowań na wykopie a moja specjalizacja to osrywanie osrywających.
Nie zrozumiałeś więc zamiast poprosić o wyjaśnienie zaatakowałeś mnie tym pytaniem licząc że ja też go nie zrozumiem?

Nie potrafię się z tobą dogadać, a staram się formułować moje myśli najklarowniej jak tylko potrafię. Nie musisz mi na żadne pytania odpowiadać. Nie masz takiego obwiązku. Jeśli nie chcesz ze mną gadac to możesz po prostu zamknąć okno przeglądarki i zakończyć mój "atak" w każdym momencie.

Ja też jestem komentatorem głupich zachowań na
@Hershel > a ból dupy o alkoholizm mogą mieć tylko alkoholicy? Co to za tekst debilny

Porównanie alkoholizmu do weganizmu xD o alkoholizm ból dupy mogą mieć ludzie którzy z nim żyją.

Jak ktoś ma ból dupy o to, że ktoś inny nie je mięsa, to jest zwykła umysłową amebą i piwniczakiem.
Laska zamówiła vege burgera a dostała mięso, jak ona śmie śmieć mieć o to pretensje, przecież powinna zjeść mięsko jak
@Flypho: Ale z ciebie prostak. Tak sobie wyobrażam takiego chłopca roztropka typowego wykopka. Pewnie tez nienawidzisz rowerzystów i uważasz ze elektromobilność to ściema i wiatraki bardziej zanieczyszczają środowisko niż węgiel xD

Gardzę
@Krejziismylife:
Ja nawet nie poruszyłem kwestii jej wyborów zywieniowych. Komentuje tylko jej zachowanie xD.
@Szalom:
Elektromobilnosc w kontekście uniezależnienia Europy od dostawców paliw kopalnych z innych części świata to super pomysł. Jego implementacja przez Unie Europejska i sabotaż w postaci Nord Streamu 2 trochę jego słuszność jednak podkopują. Do rowerzystów nic nie mam, ale mogliby mieć trochę więcej szacunku dla przepisów drogowych. XD
@Krejziismylife:
Ja tylko wyśmiewam jej przesadzona reakcje na ugryzienie kawałka kurczaka xD. Ma prawo się domagać tego co zamówiła. Nawet powinna, ale nie wiem jaki to ma związek z tym kurczakiem. Jakby dostała zamiast tej kanapki frytki i narzekała ze od 5 lat nie je oleju rzepakowego i wydarzyła się straszna tragedia to cisnalbym taka sama bekę xD, bo to po prostu głupie. A dzbanem może i jestem, ale staram się
@Flypho: hm a jakby do zupy wrzucili rzygi nietoperza, też byłoby spoko?

Nie jem mięsa i w skali obrzydliwości jest to adekwatne porównanie.

Fajnie, że jesteś tolerancyjny, ale nie każdy lubi wywalać kasę na coś w jego mniemaniu obrzydliwego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: nie chce mi się czytać całej dyskusji, w każdym razie to samo miałem z tym dopiskiem, wegetarianizm to jest postawa etyczna (z reguły), a nie jakiś challenge xD
@Krejziismylife:
XD ale co ja mogę poradzic na twoja opinie? Mogę ci tylko zaproponować wspólna rozmowę na temat tego kto ma racje. Ty z kolei masz pełne prawo mnie powyzywać i się zesrac. Ja to w pewnym sensie szanuje. Na tym polega wolność słowa xD. Korzystaj z niej!