Wpis z mikrobloga

a ona kręci atencyjna gownoburze na necie zamiast zachować się jak dorosły człowiek i sprawę wyjaśnić, bo ktoś się pomylił przy zamówieniu


@flumpy_bread: a skąd wiesz, że nie skontaktowała się z restauracją?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p1p2p3p4: a jak się skontaktowała i dostała swoje zamówienie to co ma na celu publikowanie takiego kontentu? jak kupuje bułki w piekarni to też "patrzcie, kupiłam bułki, bardzo smaczne"? taki post i to z oznaczeniem lokalu miał był negatywnym pr
Ciekawe co by było gdyby śniady książę Persji dostał przez przypadek kanapkę ze świnią.

Afera na pół świata i zwolnienia


@lubiemeble: u nas to chyba nic bo nie ma menu halal itp wiec nie spierr. To tak jakby ci dali cebule zamiast ogorka¯\_(ツ)_/¯ Tez moge napisac, ze prosilem bez cebuli bo jej nie jem od 5 lat a mi wsadzili i krecic gownoburze.
Bo wyobraź sobie ze dla wegetarian zjeść mięso to prawie jak gowno


@p1p2p3p4: to, ze maja nasrane w glowie to juz ich problem. Ja moge to samo powiedziec jak dostane z ogorkiem, bo uwazam, ze to najwspanialsze warzywo na swiecie i chcialem bez. Teraz mam traume i nie spie po nocach. Udowodnisz, ze tak nie jest?
Nie każdy umrze od zjedzenia orzeszka, ale po co narażać się na jakiekolwiek problemy zdrowotne? Przykładowo ile ludzi nie toleruje laktozy? Gdyby takie pomyłki były powszechne to ci ludzie by nie kupowali kawy na mieście bo nie wiadomo jakie mleko im wleją.

Są instytucje, są kontrole, a i tak ludzie umierają z powodu złych oznaczeń na produktach, bo byli na coś uczuleni. I co na to poradzić? Ludzie umierają z powodu ludzkich
@MehowM: gdybyś rzeczywiście był chory psychicznie, to pewnie byłbym w stanie to udowodnić. Ale wegetarianizm nie jest chorobą psychiczną, więc nie rozumiem o co ci chodiz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@p1p2p3p4: ja tu nie widzę recenzji, ja tu widzę spine na Twitterze czy innym social media, że NIE MAM SILY JAK MOGLI SIE POMYLIC, recenzja polega na czym innym i jeżeli otrzymała to co chciała po reklamacji, to powinna dopisać, że po reklamacji naprawili swój błąd ale niesmak pozostał

ale widzę urażony jesteś tym, że ktoś śmie śmieć zwrócić Julce uwagę jak się załatwia sprawy będąc dorosłym człowiekiem
@flumpy_bread: nie jestem urażony, nie wiem czy laska jest Julką, nie zwracasz jej uwagi i nie wiesz, czy nie załatwiłą tego jak "dorosły człowiek", a poza tym na google są też wpisy niebędące recenzjami (w tym narzekania na pomyłki przy zamówieniu). Niezły wpis, kolego. Wszystko ok z głową?