Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Dzisiaj rozpoczynam cykl pytań do eksperta.

Panie ekspercie, proszę o zajęcie stanowiska. Zakażeń coraz mniej, robi się ciepło, ludzie i tak chodzą do knajp i na siłownię i nie ma wzrostów bo one nie stad się biorą. Może czas odpuścić duszenie kraju?

#koronawirus #wieprzcontent
D.....r - Dzisiaj rozpoczynam cykl pytań do eksperta.

Panie ekspercie, proszę o zaję...

źródło: comment_1619523769ktqylFRkd7lEHxDVRJu2PN.jpg

Pobierz
  • 28
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy to jazda na zderzaku, wyprzedzanie na psach czy szczepienia.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: hmm ale rozbijmy to może na czynniki bo dałeś potężny rozstrzał w tym zdaniu.

1. Są choroby gdzie szczepienia obowiązkowe mają sens. Sars-CoV-2 według mnie nią nie jest.

2. Jazda na zderzaku to raczydło na które narzekam zawsze gdy wjadę do Polski, pełna zgoda.

3. Wyprzedzanie na pasach to rak. Ale macie w Polsce rakową ilość pasów.

I wiesz co?
@crespo: Hipokryzja? Chyba twój brak czytania ze zrozumieniem. Najpierw powinni być zaszczepieni ci u których ryzyko zarażanie jest wyższe. U ozdrowieńców jest ono niższe i dlatego powinni być na końcu kolejki. Stosując taką strategię pandemia szybciej zostanie opanowana.
Tylko o to w tym chodziło.

@DunningKruger: Unikaliśmy jak długo się dało. Prośby i edukacja nie działają to zostają groźby i przymus.
Każdy wie dlaczego powinien pasy zapinać, każdy wie dlaczego powinien
@wladyslaw-krakowski

Kurczę ja to bym chciał tak z z Wieprzem, megawattem, maniac777 i całą resztą socjopatów na tym tagu (a jest ich znacznie więcej) przeprowadzić wielkie AMA.


Ja to bym chciała zobaczyć takie wielkie Fame MMA pomiędzy:
- @DunningKruger @wladyslaw-krakowski @szyryfyry1 @Gon70 @Galkovsky @wiem_wszystko

a:

- @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl @megawatt @maniac777

Oglądałabym (ʘʘ)
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ale dobrze wiesz o tym, że rząd nie potrafił zorganizować optymalnego modelu szczepień i od przyszłego tygodnia zapisy będą otwarte dla wszystkich. Jednocześnie będzie brał pod uwagę liczbę wykonanych szczepień w luzowaniu zakazów więc w interesie wszystkich jest żeby chętnych było jak najwięcej i jak najszybciej się zapisywali. Więc zapisuj się i leć na szczepienie zamiast tu prowadzić jakieś krucjaty.