Wpis z mikrobloga

Montażysta tak położył mi panele na piętrze między klatką schodową a sypialnią. Twierdzi, że no tak wyszło, bo się zaczyna całą w rogu pokoju tam gdzie najbardziej jest widoczna (z prawej strony niewidoczne wyjście na taras), więc no tak jest w sztuce. Czy ma rację? Poza tym - czy to jest możliwe do poprawienia i przesunięcia w prawą stronę o te ileś centymetrów?

#budujzwykopem
Pobierz prostynick - Montażysta tak położył mi panele na piętrze między klatką schodową a syp...
źródło: comment_16192878663IsqLhjSW9z2NDeY1XaA7o.jpg
  • 32
@prostynick: ladnie policzyl odcieca paneli nie moga byc takie krotkie
30 centymetrow musi miec panel w nowym rzedzie

ogolnie #!$%@? typ nie ma pojecia nawet podstawowego o kladzeniu paneli. To po 5 minutach na youtube wiesz ze nowy rzad z odcinki poprzedniego rzedu nie moze byc taki krotki
@login-jest-zajety: niestety dobrze wiesz pewnie, ze raz zdemontowane panele juz nigdy nie pasuja tak dobrze jak pierwszy raz, wiec nic sie nawet nie odratuje za bardzo z tego. Ogolnie cale panele na #!$%@? i robic samemu albo wykonawca ktory ma chocby podstawowe pojecie o kladzeniu paneli

ocztwiscie na koszt partacza co zaczynal rzad kawalkiem co nawet #!$%@? 10 centymetrow chyba nie ma, bo to juz jest rekord
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prostynick: matko jaka porażka. U mnie panele kładł mój teść nie fachowiec trochę się zna. Położył super podłoga "wchodzi" do pokoju bez żadnych dociec (tylko przy ścianach). Poza tym ona "pływa" nie są zachowane ciągłości kresek czyli na tzw zakładkę.... Chyba podłoga do wymiany.
@prostynick: jakbys dal w prawo to bys mial waskie za bardzo z lewej strony a tam chyba masz barierke. To by dopiero zle wygladalo. A jeszcze gorzej by bylo montowac barierki. Wtedy bys chuchu slal. Bedzie listwa na szczelinie i drzwi. Nie bedziesz tego widzial a przedpokoj masz poprawnie ulozony.