Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak miałem 15 lat to myślałem, że dziewczynę znajdę w liceum. W gimnazjum tylko jeden chłopak miał. W liceum gdy inni zaczęli się parować a ja musiałem słuchać w szatni na wf o pierwszych seksach itd. to wciąż się łudziłem. Na studiach na pewno musi być lepiej.

Mając 20 lat korzystając jak tylko się dało z dobrodziejstw życia studenckiego to wciąż pozostałem sam.

Może więc w pracy pomyślałem. W wieku 25 idąc do poważnej pracy a nie dorywczej dla studenta wynik był wciąż ten sam.

Mając lat 30 już przestałem wierzyć. Zrozumiałem. Byłem i jestem, i pozostanę niestety sam przez łysienie androgenowe rozpoczęte jeszcze w szkole. Do tego 177cm...

Dziękuje wszystkim co nauczają blackpilla. Kawał dobrej roboty. Tak trzymajcie. Człowiek w końcu zrozumiał.
#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6084239ddf02be000aefe7c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 139
@AnonimoweMirkoWyznania: Oj mordo. Dobrze, że pogodziłeś się już z tym, że łysienie w tych czasach to zabójstwo dla jakiejkolwiek atrakcyjności. Mam 1cm mniej od Ciebie, jestem kilka lat młodszy i też łysienie już kompletne. Jedyne wyjście to skupienie się na sobie i na tym co sprawia Ci przyjemność, bo dla takich jak my kobiet i tak nie będzie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@imajoke: Gościu swoje niepowodzenia bierze właśnie jedynie z wyglądu, nie zastanawia się w ogóle nad tym czy jest może po prostu fatalnym kandydatem na faceta
@TantnisKrzyzowiaczek: oficjalnie nierozstrzygnięty, a przynajmniej nie definitywnie.
Choć ja przychylam się do wersji morda > wzrost, jednak za każdym razem próby rozstrzygnięcia przechodzą w bardzo długie dyskusje, pełne z reguły dowodów anegdotycznych i w końcu dalej werdykt pozostaje nieznany.

co gorsze zakola czy 170?


@TantnisKrzyzowiaczek: moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo niedobrze

@imajoke: Niech więcej facetów spermi do wielorybów z cyckami i szczurzymi twarzami; niech narzekają ze to rynek jest zepsuty, mimo tego, ze oni do tego doprowadzili XD
@TestoDepot: ooo dobrze kombinujesz xD

czyżby teorie przegrywów upadały?

@Reaamu: Ty vs męska część wypoku odc. 2137 xD lubię to czytać xD

szczurzymi twarzami


aż mi się przypomniał wpis na anonimowych, że jakiś koleś poleca związek z laską 3/10, która jest brzydka, bo ma twarz jak szczur, ale przynajmniej się stara ( ͡° ͜ʖ ͡°)