Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak miałem 15 lat to myślałem, że dziewczynę znajdę w liceum. W gimnazjum tylko jeden chłopak miał. W liceum gdy inni zaczęli się parować a ja musiałem słuchać w szatni na wf o pierwszych seksach itd. to wciąż się łudziłem. Na studiach na pewno musi być lepiej.

Mając 20 lat korzystając jak tylko się dało z dobrodziejstw życia studenckiego to wciąż pozostałem sam.

Może więc w pracy pomyślałem. W wieku 25 idąc do poważnej pracy a nie dorywczej dla studenta wynik był wciąż ten sam.

Mając lat 30 już przestałem wierzyć. Zrozumiałem. Byłem i jestem, i pozostanę niestety sam przez łysienie androgenowe rozpoczęte jeszcze w szkole. Do tego 177cm...

Dziękuje wszystkim co nauczają blackpilla. Kawał dobrej roboty. Tak trzymajcie. Człowiek w końcu zrozumiał.
#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6084239ddf02be000aefe7c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 139
@AnonimoweMirkoWyznania: ten docinek o wzroście to możesz w dupę sobie wsadzić. Mam mniej i byłem w związku. Mit obalony. Znam gości którzy mają koło 170 i też byli czy są w związkach.

Zrozum że blackpill mówi o kimś, o typach kobiet które do związku i tak się nie nadają. Jeżeli laska miała by mnie wybrać za status, hajs itp to i tak nie chciałbym z taką być, bo co innego się
@AnonimoweMirkoWyznania Nie jesteś jakiś niski ale łysienie to już problem, szczególnie w bardzo młodym wieku potrafi całkowicie zniszczyć jakiekolwiek zainteresowanie ze strony kobiet. Oczywiście niektórym jest dobrze z łysą pałą ale najczęściej to są chady w wieku 40+ i z dobrą brodą xD Zazwyczaj przeciętni mężczyzna z łysą pałą wygląda głupio, jak takie jajko. Jeśli jeszcze nie ma się przy tym dobrej brody to już w ogóle pan jajko. Nie mówiąc już
@AnonimoweMirkoWyznania A tak z ciekawości to kiedykolwiek aktywnie szukałeś dziewczyny? Zapraszałeś na spotkania, próbowałeś inicjować znajomości itp?
Bo mój kolega też ciągle płacze że żadna go nie chce, że to przez to jak wygląda i w ogóle i wszystko, wiesz typowe przegrywowe #!$%@?. Ale nigdy żadnej nigdzie nie zaprosił, w bał się zagadać nawet na tinderze, co dopiero w IRL. W szkole unikał jakiekolwiek znajomości z dziewczynami, zero konwersacji. Ale partnerki chce,