Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak miałem 15 lat to myślałem, że dziewczynę znajdę w liceum. W gimnazjum tylko jeden chłopak miał. W liceum gdy inni zaczęli się parować a ja musiałem słuchać w szatni na wf o pierwszych seksach itd. to wciąż się łudziłem. Na studiach na pewno musi być lepiej.

Mając 20 lat korzystając jak tylko się dało z dobrodziejstw życia studenckiego to wciąż pozostałem sam.

Może więc w pracy pomyślałem. W wieku 25 idąc do poważnej pracy a nie dorywczej dla studenta wynik był wciąż ten sam.

Mając lat 30 już przestałem wierzyć. Zrozumiałem. Byłem i jestem, i pozostanę niestety sam przez łysienie androgenowe rozpoczęte jeszcze w szkole. Do tego 177cm...

Dziękuje wszystkim co nauczają blackpilla. Kawał dobrej roboty. Tak trzymajcie. Człowiek w końcu zrozumiał.
#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6084239ddf02be000aefe7c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 139
  • Odpowiedz
Jak Cie stać na Porsche Panamera to nie przeszkadza ile masz wzrostu, bo i tak same się pchają żeby śmietane spić z kija.


@Pesadelo: Jak wystarczają ci prostytutki to nie musisz mieć porsche, 200pln wystarczy.
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej:
W sumie to oni mają teraz 10 miesięczne dziecko.
Więc nie sądzę żeby ona już go kopła w zad.

No ale mało który mężuś jak szuka auta dla żonki to płaci 80k gotówką. W takich warunkach to i zakochać się łatwo.
  • Odpowiedz
@Pesadelo: Obrzydliwe tranzakcyjne traktowanie ludzi, żeby tylko wpasować się w standardy społeczeństwa. Niczym to się nie różni od prostytucji na pełen etat btw. Dobra furtka do przejażdżki po polskim systemie sądownictwa, alimentów i stracenia majątku.

Ciekawe czy twój znajomy myśli o swoim związku podobnie, czy jakbyś mu o tym powiedział to by się na ciebie wk#rwił xD
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej:
To mój wujas a nie znajomy. Ale on raczej wie że gdyby pracował przy koparce za 3k to nie byłoby tak kolorowo.

Zresztą w drugą stronę też to działa. Ciekawe ilu "Chadów" by się skusiło np na dziewczyne 5/10 bo pochodzi z dobrego domu i nie trzeba będzie spłacać kredytu 30 lat na dom/mieszkanie.
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: Nieważne, że będziesz wyższy od różowej mającej 155cm wzrostu. Ona i tak będzie chciała niebieskiego, co ma 190cm wzrostu. Musisz być wyższy od innych.

Waffen SS nie było takie restrykcyjne co do eugeniki
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej:
Nie wszystko jest czarne albo białe.
Ja w szkole średniej byłem zakochany w dziewczynie i mieliśmy 6 miesięczny "romans" mimo że dzisiaj na chłodno po kilku latach bym jej dał max 5,5/10.

Dzisiaj już mi się nie podoba. Ale jako 17 letni gówniak potrafiłem 8km rowerem w jedną stronę do niej jeździć.
  • Odpowiedz