Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak miałem 15 lat to myślałem, że dziewczynę znajdę w liceum. W gimnazjum tylko jeden chłopak miał. W liceum gdy inni zaczęli się parować a ja musiałem słuchać w szatni na wf o pierwszych seksach itd. to wciąż się łudziłem. Na studiach na pewno musi być lepiej.

Mając 20 lat korzystając jak tylko się dało z dobrodziejstw życia studenckiego to wciąż pozostałem sam.

Może więc w pracy pomyślałem. W wieku 25 idąc do poważnej pracy a nie dorywczej dla studenta wynik był wciąż ten sam.

Mając lat 30 już przestałem wierzyć. Zrozumiałem. Byłem i jestem, i pozostanę niestety sam przez łysienie androgenowe rozpoczęte jeszcze w szkole. Do tego 177cm...

Dziękuje wszystkim co nauczają blackpilla. Kawał dobrej roboty. Tak trzymajcie. Człowiek w końcu zrozumiał.
#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6084239ddf02be000aefe7c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 139
  • Odpowiedz
@TestoDepot:
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie. Bo każdy przypadek będzie inny, każda poznana laska też będzie inna. Znam zakolaka 196 który miał 1 związek w życiu (25 lat) i znam też typów po ~175 którzy ruchali od liceum.
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: knaga wbrew pozorom ma w tym sporze mniejsze znaczenie - nie widać jej od razu i nie da się ocenić tak samo szybko jak np mordy czy wzrostu, a dwa, że nawet jeśli ktoś ma 25cm, ale nie jest chadem to i tak wiele mu to nie da - z prostej przyczyny - bo nawet nie będzie chętnych żeby w ogóle tę knage zobaczyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
każda poznana laska też będzie inna.


@Pesadelo: i tak i nie - ogranicza się to do drobnych różnic typu jedna woli brunetów a druga blondynów, ale zawsze chodzi o to żeby był wysoki i miał przystojny ryjec
  • Odpowiedz
OP: @Chuseok regularnie chodzę na siłownie, no teraz nie bo pandemia. Tak to przez wiele lat uprawiałem inne sporty. A jeśli chodzi o ubiór to jedyne komplementy od różnych osób w moim kierunku to za gust w ubiorze. Nawet jednemu koledze ,,chadowi” doradzałem.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: @Attarie tak, próbowałem, czego dziś mega żałuję. Dopiero po 30 roku życia zrozumiałem, że jakbym był ladny to bym nie musiał tego w ogóle robić bo tak jak kobieta dostałbym to na tacy. Nie było warto. Więcej już nic nie zrobię. Nigdy więcej bycia odrzucanym.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
SmutnaZabajpg: Jestem teraz w liceum, i w gimnazjum myślałem tak samo, boję się że nie znajdę dziewczyny do 20 ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nigdy żadnej nie miałem ( no może w podstawówce), a o pierwszym pocałunku już nie wspomnę XD, a mam 18 lat. Nauczanie zdalne tutaj nie pomaga, ale sam wiem że nie mam odpowiedniego podejścia i nie umiem w kontakty z "płcią piękna".
Natomiast
-dbam o higienę
-mam ponad 180 wzrostu
-ćwiczę ponad 2 lata na siłowni i street workout
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: to nie wiem, 20? Zresztą możesz sobie tam podstawić dowolna wielkość która wg Ciebie byłaby idealna dla wymarzonej knagi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie było warto. Więcej już nic nie zrobię. Nigdy więcej bycia odrzucanym


@AnonimoweMirkoWyznania: idź na dobre #divyzwykopem mordo i #!$%@? rynek matrymonialny bo jest tak jak Pan Piechociński powiedział, co widzisz sam przecież ( ͡~ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W swoich punktach skupiasz się głównie na wyglądzie, co ci z tego wyglądu jak dojdzie co do czego to twoje braki interpersonalne wszystko zjebią.

Jak jakiś wpis mi się niestety pojawi z kategorii #przegryw to zawsze wszystko jest zwalane na wzrost, wygląd i mode, a jak ktoś coś zacznie ze sobą robić to to zawsze jest to siłownia xd, zamiast pójść do terapeuty, popracować nad kompleksami i
  • Odpowiedz
TrzeźwaŁania: @TantnisKrzyzowiaczek

@TestoDepot: Heloł, jesteśmy na wykopie. Tutaj wzrost> wszystko xD

Poza tym, jak głosi starożytne przysłowie chińskie "Nieważne jaki masz instrument, tylko jak grasz" xD


To tak jakby jednemu kompozytorowi dać fortepian a drugiemu perkusje i niech obaj skomponują muzyke do filmu. Z pewnością ten z perkusją ma szanse XD. Z takiej gry się po prostu wycofujesz bo nie bazuje na zasadach fair play
  • Odpowiedz