Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak miałem 15 lat to myślałem, że dziewczynę znajdę w liceum. W gimnazjum tylko jeden chłopak miał. W liceum gdy inni zaczęli się parować a ja musiałem słuchać w szatni na wf o pierwszych seksach itd. to wciąż się łudziłem. Na studiach na pewno musi być lepiej.

Mając 20 lat korzystając jak tylko się dało z dobrodziejstw życia studenckiego to wciąż pozostałem sam.

Może więc w pracy pomyślałem. W wieku 25 idąc do poważnej pracy a nie dorywczej dla studenta wynik był wciąż ten sam.

Mając lat 30 już przestałem wierzyć. Zrozumiałem. Byłem i jestem, i pozostanę niestety sam przez łysienie androgenowe rozpoczęte jeszcze w szkole. Do tego 177cm...

Dziękuje wszystkim co nauczają blackpilla. Kawał dobrej roboty. Tak trzymajcie. Człowiek w końcu zrozumiał.
#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6084239ddf02be000aefe7c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 139
  • Odpowiedz
ChytraBarmanka: @TantnisKrzyzowiaczek

@TestoDepot: choćby to, że seks sprowadza do poziomu produktu a nie elementu miłości i intymności


A pomyslalas, ze nie kazdemu jest dane zaznac milosci? Brakuje mlodych kobiet w wieku 18-40, brzydota mezczyzny calkowicie wyklucza jakiekolwiek szanse na kobiete, to co ma taki robic? Cale zycie gnic jako prawiczek? Wiesz, ze brak seksu bardzo zle oddzialowuje na psychike? Oceniasz a w ogole nie starasz sie pomyslec co
  • Odpowiedz
nie mamy o czym gadać


@TantnisKrzyzowiaczek: jak to, przez cały czas poruszamy tutaj ważne kwestie jak choćby wzrost > morda czy morda > wzrost albo wzrost > benek czy na odwrót, a Ty mi mówisz, że nie mamy o czym gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

albo nawet murzyna! niektórzy polecają taką
  • Odpowiedz
DobryProgramista: @TestoDepot: uzależnienie od płatnego seksu przy całkowitym porzuceniu prób szukania romantycznej relacji z kobietą. Sorry, ale jak to nie jest twoim zdaniem dewiacją i spaczeniem to można nad tobą tylko ubolewać i mieć nadzieje, że zrozumiesz swój błąd nim będzie dla ciebie za późno... :(

@TantnisKrzyzowiaczek: co o tym myślisz koleżanko?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
całkowitym porzuceniu prób szukania romantycznej relacji z kobietą.


@AnonimoweMirkoWyznania: ja też nie bardzo mam taką potrzebę z natury swojej, a tym mniej w ogóle może się ona pojawić widząc jak wygląda aktualnie sytuacja na rynku matrymonialnym.
Poza tym jestem zdania, że jakieś specjalne szukanie jest dla beciaków - albo bym się generalnie różowym podobał i zawsze by się jakieś koło mnie kręciły albo nie i nie zamierzam się jakkolwiek starać i pajacować.
W dodatku raz nabytej świadomości, że wystarczy kilka banknotów i wcale nie muszę mieć 198 tylko mogę zostać przy swoich 185 i wcale nie muszę mieć mordy modela, a i tak będzie ruchane dobrą sztukę to się nie pozbędę już ( ͡°
  • Odpowiedz
anty-spermiage: @TantnisKrzyzowiaczek

Nie każda kobieta ma partnera na wyciągnięcie ręki, więc problem nie tylko dotyczy facetów, choć rozumiem, że seksualność kobiet i mężczyzn jest nieco inna. Nie nawołuję do penalizacji prostytucji czy kamieniowania usługodawców i usługobiorców, każdy człowiek jest wolny i sam podejmuje decyzje. Dodatkowo wątpliwe jest dla mnie, czy seks z diwą faktycznie poprawi samopoczucie psychiczne gościa, którego opisujesz. Martwi mnie, że młodzi faceci np. 21-22 lata latają po diwach i tam zbierają pierwsze szlify. IMO samo robią sobie krzywdę, bo uczą się rozłączać seks i miłość. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć faceta, który był w związku, umiał go zbudować i utrzymać, ale z jakiegoś powodu nagle stracił możliwość realizacji potrzeb seksualnych, które ma. No, może wtedy faktycznie lepsza prostytutka niż frustracja


Jak ktoś do 20 roku życia nie odbył stosunku ,,za darmo'' to wiadomo, że szanse, że go kiedykolwiek odbędzie są mizerne. Potem ten 22 latek staję się 25 latkiem, a za chwilę 30 latkiem i jak OP jest 30 letnim prawiczkiem. Pociąg już odjechał. Co więcej po pójściu na prostytutki jego szanse na ,,darmowy'' seks realnie rosną. Świadomość bycia prawiczkiem np. jak słucha się rozmów znajomych o seksie (tylko nie neguj, że takowych nie ma, bo są i to regularnie), to wszystko dalej
  • Odpowiedz