Wpis z mikrobloga

Ja już po szczepieniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

wychodzę ze sklepu z zakupami, piąteczek piątunio, patrze:
i widze jak mi ktoś zaparkował na samochodzie pic rel. (mój ten czarny renault)
wezwany przez ochronę kierujący oplem stwierdził, że nie widzi problemu i że w ogóle było ciasno i tylko się lusterkami przecież nic sie nie stało. Oboje mamy stary samochód więc co ja w ogóle chce od niego, on polisy mi nie da bo nie bo po co bo RODO i w ogóle nie, przecież nic się nie stało

tldr 2h czekania na policję, mandat dla opla - o dziwo trzeźwy

Po przyjeździe (po 2godzinach) bagiety poinformowały Pana od opla,
że jego obowiązkiem jest przekazać dane polisy,
bardzo nie chciał tego zrobić,
dmuchanie w alkomat bo trzeba być niezłym akrobatą albo #!$%@? żeby tak zaparkować
i tu pan się bardzo upierał żebym ja też dmuchał,
bagieta musiał tłumaczyć że nie poruszając się pojazdem w chwili zdarzenia mogę być nawet całkiem pijany i to nie ma nic do rzeczy.
Pani bagietowa natomiast na jego tłumaczenie, że no było ciasno tam drugi samochód stał krzywo itd. usiłowała wytłumaczyć mu, że w takim wypadku szuka się innego miejsca, no on "nie widzi problemu".
Skończyło by się w tym momencie, gdy policjant stwierdził, że no parking teren prywatny
i tu sobie przypomniałem o takiej ładnej tablicy przed wjazdem i mówie, że na 90% jest tu strefa ruchu.
Błysk w oku policjanta, to my objedziemy i sprawdzimy. Wracają, - proszę Pana na 100% jest - także ma Pan dwa wyjścia:
- przyjmuje Pan mandat albo kierujemy wniosek do sądu.
- A ta druga opcja? ¯\_(ツ)_/¯

stary dziad myślicie? otusznietymrazem - młody typek, samochód chyba na rodziców.

#samochody #szczepienia #parkowanie #polskiedrogi ##!$%@?
uau - Ja już po szczepieniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

wychodzę ze sklepu z zakupami, piąteczek pi...

źródło: comment_1619210768AopH8T4bx0WtVTcLdduZ0A.jpg

Pobierz
  • 233
  • Odpowiedz
Bardzo dbam o swoje samochody i chyba by mnie rozniosło od środka, gdyby debil po takiej akcji stwierdził, że w sumie to nic się nie stało...


@S-Type: Nie ma nowego auta, może nie jest to stan "igła", ale nic mnie tak nie wkurza jak takie beztroskie traktowanie własności kogoś innego. To że ktoś gówno dba o swoje rzeczy nie daje mu prawa do traktowania tak samo mienia innych osób i
  • Odpowiedz
@uau 1. Co ma strefa ruchu do tego złego zaparkowania na miejscu parkingowym? 2. Co powiedziałeś policji przy dzwonieniu, że przyjechali? 3. Gość nie chciał odjechać przed przyjazdem policji? Co byś zrobił, gdyby chciał odjechać?
  • Odpowiedz
W Paryżu gdzie się samochody zderzakami rozpychają to byś raczej nie nadążył wzywać policji. Przy parkowaniu prostopadłym do chodnika też tak to wygląda. Standard w krajach gdzie samochód jest tylko środkiem transportu
  • Odpowiedz
@uau: i jeszcze to tłumaczenie, że samochód stary to po co to naprawiać. Takich trzeba tym bardziej gnoić, bo taki to jeszcze specjalnie nowy samochód przerysuje z zazdrości.
  • Odpowiedz
stary dziad myślicie? otusznietymrazem - młody typek, samochód chyba na rodziców.


@uau: Mogłeś zapytać przy okazji o poglądy polityczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uau: dobrze, że wezwałeś milicje.

Ja miałem stłuczkę 3 tygodnie temu, podpisane oświadczenie, porobione zdjecia, spisane zeznania swiadka, ugoda z Wartą i co?

I #!$%@? od 3 tygodni czekam na wypłatę odszkodowania bo oni jeszcze muszą potwierdzać coś z #!$%@? który we mnie wjechał. A po fakcie dowiedziałem się, że oświadczenie bez policji jest warte tyle co nic.
  • Odpowiedz