Wpis z mikrobloga

Ja już po szczepieniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

wychodzę ze sklepu z zakupami, piąteczek piątunio, patrze:
i widze jak mi ktoś zaparkował na samochodzie pic rel. (mój ten czarny renault)
wezwany przez ochronę kierujący oplem stwierdził, że nie widzi problemu i że w ogóle było ciasno i tylko się lusterkami przecież nic sie nie stało. Oboje mamy stary samochód więc co ja w ogóle chce od niego, on polisy mi nie da bo nie bo po co bo RODO i w ogóle nie, przecież nic się nie stało

tldr 2h czekania na policję, mandat dla opla - o dziwo trzeźwy

Po przyjeździe (po 2godzinach) bagiety poinformowały Pana od opla,
że jego obowiązkiem jest przekazać dane polisy,
bardzo nie chciał tego zrobić,
dmuchanie w alkomat bo trzeba być niezłym akrobatą albo #!$%@? żeby tak zaparkować
i tu pan się bardzo upierał żebym ja też dmuchał,
bagieta musiał tłumaczyć że nie poruszając się pojazdem w chwili zdarzenia mogę być nawet całkiem pijany i to nie ma nic do rzeczy.
Pani bagietowa natomiast na jego tłumaczenie, że no było ciasno tam drugi samochód stał krzywo itd. usiłowała wytłumaczyć mu, że w takim wypadku szuka się innego miejsca, no on "nie widzi problemu".
Skończyło by się w tym momencie, gdy policjant stwierdził, że no parking teren prywatny
i tu sobie przypomniałem o takiej ładnej tablicy przed wjazdem i mówie, że na 90% jest tu strefa ruchu.
Błysk w oku policjanta, to my objedziemy i sprawdzimy. Wracają, - proszę Pana na 100% jest - także ma Pan dwa wyjścia:
- przyjmuje Pan mandat albo kierujemy wniosek do sądu.
- A ta druga opcja? ¯\_(ツ)_/¯

stary dziad myślicie? otusznietymrazem - młody typek, samochód chyba na rodziców.

#samochody #szczepienia #parkowanie #polskiedrogi ##!$%@?
uau - Ja już po szczepieniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

wychodzę ze sklepu z zakupami, piąteczek pi...

źródło: comment_1619210768AopH8T4bx0WtVTcLdduZ0A.jpg

Pobierz
  • 233
  • Odpowiedz
NB w ciaśniejszych dzielnicach Warszawy normalnie tak parkują,


@mjr_bien: chyba w jakiejś innej Warszawie niż ja mieszkam xD w życiu nie widziałem tak żeby tak ktoś stanął a 20 lat po tym mieście jeżdze...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@uau: Rozumiem, że to debil był w oplu ale straty obtarcia lusterka wyceniono na 2,5zł czyli 10% wartości tego auta.
Dziwię się, że chciało ci się tracić te kilka godzin na wzywanie sprawcy a później policję w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@uau:
Współczuję, spora część tych tablic przyprawia mnie na trasie o załamanie nerwowe choć najgorszą sławę w naszych okolicach mają DLB i DLW - bardzo dresiarski styl jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DJA i DKA to taki bardziej małomiasteczkowy/wioskowy, nigdzie się nigdy nie spieszą, nie zostawiają odstępów i zalegają na lewym pasie na autostradach ale ten Twój to dopiero oryginał xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uau: Nie lada wyzwanie tak zaparkować i to przodem, ciekawe ile poprawek robił żeby tak wyrównać bo przecież musiał wjechać ciut dalej żeby lusterko przeszło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
- przyjmuje Pan mandat albo kierujemy wniosek do sądu.

- A ta druga opcja? ¯_(ツ)

Jak nic by dostał niepoczytalność (
)
  • Odpowiedz
@uau: Przeczytałem wpis, patrzę na zdjęcia i nadal nie mogę uwierzyć, że ktoś jest w stanie #!$%@?ć taką głupotę i jeszcze iść w zaparte ( _) Bardzo dbam o swoje samochody i chyba by mnie rozniosło od środka, gdyby debil po takiej akcji stwierdził, że w sumie to nic się nie stało...
  • Odpowiedz
Jedyny wyjątek kiedy od strony pasażera jest fotelik dla dziecka - wtedy lepiej zostawić miejsce żeby rodzic mógł dziecko spokojnie włożyć do fotelika.


@echelon_: Zawsze można dziecko z drugiej strony włożyć. Proste.
  • Odpowiedz
@uau:

i tu pan się bardzo upierał żebym ja też dmuchał


Niby młody typek, ale Januszing i patologiczne zrzucanie winy wytrenowane do perfekcji.
  • Odpowiedz