Wpis z mikrobloga

KUCE: konfederacja to jedyna słuszna promęska partia!

CZŁONKOWIE KONFEDERACJI: zabraniają mężczyznom ubierać się jak chcą, farbować włosy, chodzić w makijażu itd. dają przykład swoim wyborcom chodząc z pryszczami po sejmie i udzielając wywiadów w szurmediach typu wrealu24.

Prawaki często gadają, że feministki są brzydkie i mają kompleksy z tego powodu, dlatego głoszą to co głoszą. Tym czasem ten schemat sprawdza się u prawaków; pryszczochy jak Bosak, Mentzen albo fleje, którym Murzyn sprzątnął żonę, jak Sosnierz mają ból dupy, że są brzydcy, dlatego chcą by inni mężczyźni też nie grzeszyli urodą, to będą mieć większe szanse u kobiet.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpodludzi #konfederacja #przegryw #blackpill #pieklomezczyzn
NVX78 - KUCE: konfederacja to jedyna słuszna promęska partia!

CZŁONKOWIE KONFEDERA...

źródło: comment_1619163253wXjQBeMOFMPGReX7nE51Vh.jpg

Pobierz
  • 36
są brzydcy


@NVX78: XD Lewica tolerancyjna jak za każdym je&!(ym razem

No ta: "ale prawaczq to oni zakazujo a sami nie so, lewica taka nie jesd"

Bo lewica to zamordyści do kwadratu których zamordyzm wybija poza skalę. Przykład? Legalizacja naroktyków? Tylko mientkich i to max 4 krzaki i 5g przy sobie z krzaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jeszce będzie handlował i podatku nie zapłaci.

Beka z
@NVX78: Pryszcze na mordze są od lewacko-korporacyjnej diety węglowodanowej dla bydła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo jak niedorozwinięta twarz i krzywe zęby są od tzw. "diety zachodniej"
Po przejściu na #keto problem pryszczy szybko znika ¯\_(ツ)_/¯
@NVX78: Lepiej mi powiedz, co z ustawą antyprzemocową, która pozwala wywalić faceta z jego własnego domu. Lewary i KO były za. Tak, są bardzo promęscy, wcale nie zamordystyczni i nie dyskryminujący.
@NVX78: po 1 mylisz RN z KORWIN typowe dla kogoś kto bazuje tylko na lewicowych mediach.
Po 2 odnoszenie się do czyjegoś wyglądu to działanie poniżej pasa. Uroda jest subiektywna a to co piszesz to czysty body shaming.
@legion1991: KO #!$%@?ła służbe wojskową (szkoda że na komisję nie starczyło jaj) i zrównało wiek emerytalny do 67 lat. Konfederacja to taka partia „dla mężczyzn”, że znana jest głownie z szczucia na gejów i zmuszaniem mężczyzn do płacenia na jakieś zdeformowane płody.
@NVX78: Po pierwsze nie dyskryminacji gejów tylko objazdowego cyrku, który blokuje ulice i #!$%@? tym wyciem i blokadami reszte obywateli chcących dostac sie np. do pracy. Po drugie utrzymanie kilkunasty zdefermowanych płodów przez 40mln kraj to nic w porównaniu do takiego 500+, którego KO też już nie zdejmie. Konfederacja to nie jest najlepszy wybór ale przy obecnych partiach jedyny z perspektywy singla faceta miedzy 25-50 rokiem życia. Tyle
@Stettiner22:

po 1 mylisz RN z KORWIN typowe dla kogoś kto bazuje tylko na lewicowych mediach.


Nie ma to znaczenia skoro przekaz partii jest zdominowany przez narodowców. Poza tym mój ostatni kontakt z lewicowymi mediami to wyborcza w zeszłym roku na którą zmarnowałem 1 zł, bo chciałem przeczytać 1 tekst, który okazał się #!$%@? po całości.

Po 2 odnoszenie się do czyjegoś wyglądu to działanie poniżej pasa.


Sam Bosak najpierw odnosi