Wpis z mikrobloga

@papaj42: czepiam się alkusow bo to największy problem z tego, co zauważyłam. Nie mocne perfumy czy jak ktoś napisal- smrod ryby tylko smrod niemytego ciała i oddech przestawionego alkoholu prosto z zoladka. Sory ale jakos nie umiem szanować ludzi, którzy utrudniają życie innym i tyle. U mnie w domu nigdy nie było problemu alkoholowego, całe szczęście. Ale miałam okazuje obserwować takie z bliska. Ale szybko postawiłeś diagnozę xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Reezu: daj spokój, różowa ameba i cucki, które dają jej poklask
@BQP: @XIONC_CI_MORDE_LIZAL: oj cucki
@Zabojcza_Rozowa: każdy cię tutaj wyjaśnia więc skasuj grzecznie wpis. Prawko jakieś 2k max, auto co jeździ kupisz za 5k. W 8k się zmieścisz. Kilka miesięcy odkładania (bo zakładam, że więcej niż 3k na rękę nie zarabiasz xD) no i problem z głowy. Paniusia jeździ autobusem i chlip bo przeszkadza
  • Odpowiedz
stary pewnie alkoholik, co nie?


@microraptor: Potępiasz alkoholików, ich smród i naruszanie w ten sposób przez nich czyjegoś komfortu = PEWNIE TWÓJ STARY TO ALKOHOLIK

Klasyczny argument ludzi, którzy usłyszą, że nigdy nie piłem alkoholu. Otóż nie, nikt u mnie w rodzinie nie miał problemów z alkoholem i nigdy nie widziałem moich rodziców pijanych. Patola, co nie?
  • Odpowiedz