Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę typami do których już od 7 rano w autobusie #!$%@? przetrawionym alkoholem, normalny człowiek musi się w tym smrodzie dusić. W takich sytuacjach przynajmniej maseczki się sprawdzają. Haaa tfu na alkoholików. #alkoholizm #mpkwroclaw #zalesie
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Zabojcza_Rozowa: No tak, skoro ktoś nie zgadza się z Tobą to jest alkusem.

Prawda jest taka, że jak chcesz nie czuć smrodu, czuć się super ultra komfortowo, mieć klimę itd to wybierasz inny środek transportu niżeli publiczny.

Jak chcesz drzeć mordę w mieszkaniu i prowadzić życie nocne to też nie mieszkasz w bloku, tylko starasz się mieszkać w domku jednorodzinnym.

Życie nie jest i nie będzie idealne, a ludzie mogą
  • Odpowiedz
Ciekawe co by napisał ten pijak o tobie na Mirko


@microraptor: nic, bo połowę zmysłów ma wyłączoną a i tak by nie trafił w klawiature. O ile kompa już nie przehlal
  • Odpowiedz
@Reezu: XDDD alkoholik znajdzie milion wymówek, zeby się wybronić xD niektórzy nie maja wyjścia, musza jeździć MPK. Ale idąc Twoim tokiem myślenia, MPK i inne środki transportu powinen być tylko dla patologii bo normalni ludzie powinni tego unikać xD
  • Odpowiedz
MPK i inne środki transportu powinen być tylko dla patologii bo normalni ludzie powinni tego unikać xD


@Zabojcza_Rozowa: Nie powinni się dziwić, że alkoholicy wolą wybrać MPK zamiast samochodu. Dziwisz się, że w najtańszym i najbardziej powszechnym środku transportu są osoby z niszy społecznej? Dziwisz się, że w kraju w którym jest wielki problem z alkoholizmem są alkoholicy w autobusach?

I tak, jeżeli chcesz jeździć komfortowo, bez zapachów innych ludzi
  • Odpowiedz
Powinien być absolutny zakaz wpuszczania takich osób do środków komunikacji masowej.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: To zaczną jeździć samochodami albo rowerami i w jednym i drugim przypadku może oberwać niewinna osoba.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: To zaczną jeździć samochodami albo rowerami i w jednym i drugim przypadku może oberwać niewinna osoba.


@Reezu Ale ja jeżdżę tylko samochodem. Nie jechałem pociągiem z 5 lat, nie mówiąc już o autobusie.

I dlatego, że nie mam z tym bezpośredniej styczności to mam tego nie potępiać?

Dlaczego potępiasz holokaust? Przecież on cię nie dotyczył...
  • Odpowiedz
XD idz sobie jebnij żubra, już po 9 xD


@Zabojcza_Rozowa: I jak z Tobą pisać, skoro Ty nawet nie masz argumentów, a jedyne co potrafisz zrobić to użyć argumentum ad personam?

To teraz ja też się tak pobawię. Pierwsze co robisz, gdy ktoś się z Tobą nie zgadza? Wyzywasz go. Umiesz uargumentować swoją rację? Nie umiesz. Masz problemy do wszystkich? Chyba Ty tutaj walisz żubry od rana, bo się
  • Odpowiedz
Dlaczego potępiasz holokaust? Przecież on cię nie dotyczył...


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: I w tym momencie nasza dyskusja nie ma sensu, porównujesz holokaust do typka, od którego wali alkoholem w autobusie? Ty #!$%@? poważny jesteś? XD
  • Odpowiedz
@Reezu: Super rozwiązanie dla tych co maja taka możliwość, ale jak serio uważasz, ze najlepsze wyjście to ustąpić alkoholikom i patusom to pozdro xD nie chce mi się dyskutować z typem broniącym takich ludzi xD
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: To jaki masz pomysł na wyzbycie się problemu patologii i alkoholizmu? Daję po 200 zł dla każdej drużyny i słucham Państwa.

Oczywiście oprócz rzeczy ekstremalnych, godzących w wolność itd. itd.
  • Odpowiedz
@Reezu: Nie wiem, to nie mój problem, mam to gdzis i nie jestem od rozwiązywania problemów jakiś alkusow. Po prostu niech nie utrudniają swoim smrodem życia innym i dla mnie mogą się sami wykańczać chlaniem i nawet lac pod siebie, byle nie zatruwali życia innym ludziom i tyle
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Nikt ich tu nie broni, tylko każdy próbuje ci zwrócić uwagę, że problem w zbiorkomie jest z każdym od kogo #!$%@?, a ty się uczepiłaś jak rzep gówna akurat alkusów. I jeszcze ludzi od takowych wyzywasz bo nie śmią się z tobą zgadzać XD widać, że masz grube kompleksy na tym pukcie, pewnie DDA.
  • Odpowiedz