Wpis z mikrobloga

@jrs2: Po modeli koktajlowe? To 10 zł. Możesz kupić jedna sztukę za 5 zł za kg i pokroić. Będzie to samo. Podpaski? Wata wyjdzie taniej. Czekolada? Możesz kupić cukier, za kg wyjdzie taniej i starczy na dłużej. Żodkiewka? Możesz zerwać trawę i posypać pieprzem. Mleko roślinne? Można kupić zwykle mleko wyjdzie taniej. Ziamiast śmietany, można kupić mleko. Taniej za litr. Da się kupić taniej, tylko trzeba chcieć. I nie mieć
  • Odpowiedz
Jak czytam komentarze to się nie dziwie, ze cały świat uważa Polaków za naród bez godności. Jak chcecie wpieprzać parówki to droga wolna.
  • Odpowiedz
@lizakoo: w kauflandzie jest drogo??! Chyba w innych marketach nie robisz zakupów. Albo w biedzie najtańsze produkty kupujesz...
Przez lata robienia z grubsza takich samych zakupów Kauf nie ma porównania.
  • Odpowiedz
@jrs2: Wiesz co, ja byłem fanem lidla długie lata (podobne ceny jak kaufland) ale jak wyremontowali biedrę obok mnie, to spróbowałem tam kilka razy zrobić zakupy. Nie liczyłem dokładnie jak to wychodzi, ale sobotnie zakupy i wypchany biedronkowy wózek po brzegi to około 300 zł, do tego voucher na 15 zł na kolejne zakupy.

W lidlu przestałem robić zakupy, bo tam rzeczywiście mój wózek wyglądał podobnie do twojego.
  • Odpowiedz
@jrs2: jeden dwa trzy awokado widze 5 czekolad chyba niwea za 10 zl czy prawie i to pernio kilka sztuk a pod spodem nie wiadomo czy miód za 50 zł nie ukryty czy jakies pomidorki suszone w oliwie za 20 zł chusteczki nawilzane szyneczka papryczki czyly mleko czy co to soja dla banowcow czosnki swierze smietyny piatnica najlepsze kilka sztuk i same produkty wysokiej klasy czego ty chcesz taniocha .
  • Odpowiedz