Wpis z mikrobloga

  • 20
@jrs2 I jeszcze ci mówić będą, jak to społeczeństwo się bogaci a klasa średnia rośnie z milionami ( ͡º ͜ʖ͡º) taka klasa średnia, że potem będą ci wypominać, że alpro sojowe zamiast markowego dyskontu, awokado to burżuazja, a latać na zakupy powinieneś po wszelkich możliwych sklepów w zależności od tego gdzie promocja. Szlag mnie trafia od tego wmawiania, nie jestem żadną klasa średnią, gdybym była to
  • Odpowiedz
@jrs2: Ja różowej kupiłem maszynkę do robienia mleka sojowego. Soyabella za ~400 zł.
Różowa dużo pije, i policzyliśmy że wychodzi ze dwa kartony tygodniowo. Średnio licząc 7 zł - bo czasem się kupi tańsze w biedrze a czasem jakieś droższe.

Koszt zrobienia własnego mleka to jakieś max 80 gr licząc wszystko. Więc zakup zwraca się po 8 miesiącach. A z taką maszynką praktycznie zerowy wysiłek. A przy tym o wiele
  • Odpowiedz
@jrs2 jedno mnie zastanawia dlaczego w PL alpro jest po 10 zł w promce kiedy np w UK takie samo mleko jest po 1.40 funta a często i mniej bo tam średnio co dwa tygodnie jest promocja na wszystko (robią rotację promocji raz to raz to). Jebia Polaków nieźle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jrs2: awokado jak świnię kupił, mleko roślinne za 10 zł za karton i się dziwi, bogacz. Tylko coli brakuje.

  • Odpowiedz
@jrs2: ale rabat przynajmniej na szynkę wyłapałeś. Muszę przyznać, że faktycznie coś drogo wyszło, ja ostatnio za zakupy we frisco zapłaciłam podobnie, a miałam o 1/3 więcej (i zdrowiej xD).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jrs2: za podobne zakupy w Austrii zapłaciłem coś 40 euro

Tylko kurła ja zarobię 2500 srełro a w Bolzce za 2500 zł by mnie p------o jakbym wydał 200
  • Odpowiedz
@austenityzowany to alpro tu kosztowało 4,99, jest paragon wyżej.

Sante ssie kutasa. Do alpro nic się nie umywa, moja żona z zamkniętymi oczami w kawie wyczuje czy to alpro czy nie. Kokosowe barista potrafi kosztować 13,50 bo za tyle często kupuje to już mogę zrozumieć ból d--y, ale tu połowa wykopu się zesrala bo mleko kupił za 4,99.

Btw mascarpone normalna cena, nawet bym powiedział że to te tańsze. Bo często
  • Odpowiedz