Wpis z mikrobloga

@un_espoir:
nie czytałem, a z nurtu to oglądałem chyba tylko Ajana Brahna

ale lubię też takie historyjki o Hindusach przybywających do Stanów, na netflixie jest filmik o Bikramie jak coś :)
@heniek_8 kiedyś opierałam opinie na temat Osho na podstawie właśnie takich artykułow, plotek innych osób aż w końcu przeczytałam jego dzieła i ... Brak słów :) teraz smieszkuje sobie jak ktoś patrzy na niego przez pryzmat sekciarza, seksoholika itp :D
uwielbiam Ajana Brahna - nie oglądałam lecz czytałam jego przypowieści Buddyjskie i wspaniale opisuję rzeczywistość :) ciekawy punkt widzenia i synteza wschodu z zachodem
@un_espoir: Jak to się ma do tej recenzji:

Rozumiem,że trzeba się zatrzymać, że trzeba być uważnym i żyć tu i teraz, że należy pamiętać o śmierci... Ale ja to zawarłam w jednym zdaniu. Autor w 200 stronach.

Bo książki są tanie ale nie chciałbym tracić czasu
@heniek_8 jak ci się podobał o bikramie ( ͡º ͜ʖ͡º) to o osho też jest, przynajmniej kiedyś oglądałam na netflixie, więc pewnie gdzieś hula w necie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lunaria:
z jednej strony wiele osób potwierdza że im pomógł, a z drugiej - blagier, molestator, chyba nawet zarzut o gwałty był już tak szczegółowo nie pamiętam, w końcu ucieczka z USA
w tej chwili te szkoły pracują pod szyldem HOT yoga, nazwa BIKRAM już nie jest używana :D