Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam pytanie sex i MDMA, feta czy THC
Po którym z tych narkotyków stanie na baczność? I jak się to ma z alkoholem (czysta, Wino). Będzie u mnie koleżanka i nie wiem jak się nastawić. 32 lata mam.
#narkotykizawszespoko #mdma #joint #sex #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607f4f42274de8000a9a1fff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 24
@BillyGugu: Chyba trochę przesadziłeś odnośnie mojej wypowiedzi. Nie musisz się tak emocjonować. Napisałam Ci, ze nie ma nic śmiesznego w problemach z erekcja w wieku 32 lat. Wielu facetów właśnie przez takich jak Ty szuka takich sposobów, zamiast pójść do lekarza, bo to dla nich wstyd. Bo zamiast napisać, by tak nie robił tylko wybrał się do specjalisty, to piszesz:

@AnonimoweMirkoWyznania: 32 lata i faja mu nie staje xDDDDDDD
@Reaamu: troche przesadzilas odnosnie mojej wypowiedzi. Smieszny jest sam post, nie wiem czy czytalas

sex i MDMA, feta czy THC

Po którym z tych narkotyków stanie na baczność?

Prosze, przeczytaj ten debilizm gieroja narkotykowego i mu napisz ze ma problem a nie mnie zbytecznie moralizujesz
@AnonimoweMirkoWyznania
Co do tych stimów to się nie zgodzę, że nie staje. Tylko trzeba brać minimalne dawki. Stoi lepiej niż bez, co najwyżej może być delikatnie trudniej postawić. Dobry jest miks feta+zioło, ewentualnie też mała ilość alko.
Emka natomiast powoduje u wielu ludzi flaka i nawet nie ma motywacji, żeby go stawiać bo i bez tego jest zajebiście( )