Wpis z mikrobloga

@krabczy: to nie trzeba uzywac uchwytu od #!$%@? telewizora, jest multum uchwytów dedykowanych do foto i video, jedyny problem to sobie kupić cos ładnego/pasującego - tutaj już wszystko #!$%@? dawno temu
@Pesa_elf: @majk90: @krabczy: @K-S-: @bialy100k Zrobiła się gównoburza o lampę, jeszcze tego w swoim życiu nie widziałem(ʘʘ)
Przepraszam Cię Szanowny @Pan_Slon: że pozwoliłem sobie opisać moje rozwiązanie lampy warsztatowej ale... to nie było do Ciebie nawet skierowane. Gdy się przyjrzysz, zobaczysz, że odpisywałem na komentarz @chwiejus a ty od razu do mnie lecisz... no nieładnie...a gdzie mi tam do Ciebie, youtubera(ponoć, tak wywnioskowałem
@Pan_Slon no ale zaraz, napisałeś wątpliwości i swoją opinię. Ja odpisałem na ile mogłem merytorycznie na każdy z Twoich argumentów. Czy naprawdę, z całego mojego wywodu zauważyłeś wzmiankę o koronawirusie? Jeśli tak, to nie mam za bardzo jak dalej w to brnąć. ( Tak dla jasności- to pytanie retoryczne)
to ty napisałeś o problemie oświetlenia blatu roboczego, nie? Chciałem tylko podrzucić pomysł.


@19ludwik91: niby gdzie? nie wiem ja chyba slepy jestem albo Tobie coś pomerdało

Dobra mnie się pomerdało heh tak czy siak z oswietleniem nie mam problemu ;)
Także, moja odpowiedź którą cytujesz nie była skierowana do Ciebie. A do @chwiejus.


@19ludwik91: fakt, natomiast januszowanie to moje przykrecenie lampy wg diy i w zasadzie siebie okreslilem mianem janusza ale dupy pekły i mleko sie rozłało :D
@19ludwik91: Po co się spinać? Dodaj gościa do listy ignorowanych, bo dyskusja jest bezcelowa - niech się gotuje we własnym sosie, jego prawo. A zdjęcia lampy wrzuć - ja (i zapewne wielu innych) jestem zwolennikiem DIY w każdej postaci, bo na błędnych rozwiązaniach człowiek się uczy, a rozwiązuje problemy życia i śmierci - dosłownie: https://www.wykop.pl/link/4948333/apollo-13-historia-misji-ktora-uratowala-tasma-klejaca/