Wpis z mikrobloga

@K-S-: bo to takie #!$%@?, każdy musi mieć wykształcenie kierunkowe na używanie wkrętaka, inaczej jest januszem.
jak sobie sam filtr kabinowy wymienisz to też januszujesz bo mechanik profesjonalista zrobiłby to lepiej, naprawienie czegokolwiek we własnym zakresie to też januszowanie bo przecież są od tego specjaliści,

ba, wypowiadanie się na tematy z których nie masz przynajmniej magistra to #!$%@? janusza,
i najlepiej jest jak coś mówisz i ktoś to lekceważy bo przecież
  • Odpowiedz
@krabczy: Wołasz złą osobe ;)

O i jeszcze zauważ że autor który twierdzi że diy to januszowanie zajmuje się serwisem tak więc zna sie na rzeczy.
  • Odpowiedz
potrzebuje gniazdo procesora wymienić w płycie z podstawka lga2011-3,


@44gts: Kup, że se normalną płytę jak człowiek w sklepie, a nie januszera i jakaś samoróbka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O i jeszcze zauważ że autor który twierdzi że diy to januszowanie zajmuje się serwisem tak więc zna sie na rzeczy.


@K-S-: ze bys wiedział że to wieś i zero unifikacji, przy pewnej liczbie stanowisk i pracowników nie ma miejsca na jakies #!$%@? ala diy, raz ze to się nie opłaca dwa że zazwyczj wyglada #!$%@? jak ten uchwyt do tv :)
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Nie no słuchaj jak najbardziej rozumiem to że lepszy jest solidny gotowiec i o to cię nie atakuje. Ale nazywanie kogoś januszem bo sam sobie coś skonstruował to przegięcie w drugą strone.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: stary, mnie to lata co Ty sobie chcesz zamontować, stwierdzam tylko, że diy nie oznacza januszerki, a często masówka nie spełni indywidualnych potrzeb,
ofc możesz u profesjonalisty w super zakładzie zamówić odpowiednią rzecz według własnego projektu ale wtedy to będzie koszt 2k vs 50 zł i godzina czasu za januszerkę spełniająca dokładnie to samo zadanie

nikt nie twierdzi, że masz budować całe stanowisko samodzielnie tylko koleś polecił Ci rozwiązanie problemu
  • Odpowiedz
nikt nie twierdzi, że masz budować całe stanowisko samodzielnie tylko koleś polecił Ci rozwiązanie problemu którego Twoje stanowisko nie rozwiązuje a Ty się zesrałeś bo zamontowanie leda to januszerka ¯_(ツ)_/¯


@krabczy: jakiego problemu jak problemu nie ma? oswietlenie jest, nie mam z tym problemu, na co mi polecac kombinowanie z uchwytami od tv ? mozg rozwalony normalnie :)
  • Odpowiedz