Wpis z mikrobloga

@19ludwik91: tak, tak. Sorry, dziś jakiś półprzytomny jestem. Pewnie! Szanuje za takie rozwiązania bo tak jak pisałeś/ktoś pisał - nie zawsze rozwiązanie producenta jest spoko, a jak już znajdziesz spoko to czasem cena zwala z nóg. Mam wrażenie po prostu, że @Pan_Slon nie do końca / inaczej interpretuje słowo Janusz.
@Pan_Slon rozwiązanie od renex - pierwszy raz je widzę. Wygląda mega sensownie. Dodałem do ulubionych. Jak już odgruzuje piwnice to będę
@chwiejus: Renex w Polsce a może nawet w Europie nie ma konkurencji pod względem ceny do jakości. Nie są to idealne produkty jednak. Z tanich produktów mam 5 stanowisk innej firmy i takie rozwiązani są ze mam tego dość. Mój błąd bo skusiłem się cena, choć firma jest elastyczna i przygotowała mi stanowisko pod wymiar.
Na zdjęciu mocowanie ramy do stelaża biurka :) Śrubunek z jakimiś customowymi dystansami Alu
Pobierz
źródło: comment_1618923028nWKMgPntavZZxYPwpokAo2.jpg
rozwiązani są ze mam tego dość. Mój błąd bo skusiłem się cena, choć firma jest elastyczna i przygotowała mi stanowisko pod wymiar.


@Pan_Slon: średnio estetycznie to wygląda. Jedyne co widać to masywny materiał i obstawiam, że stabilnie wszystko stoi. Natomiast te skręcenia to trochę takie 'to się zateguje' :P
Dzięki za odczucia odnośnie innych producentów. Zwrócę na to uwagę.
@Pan_Slon

Się dwa koguty spotkały.
I tak bez sensu się kłócicie.
Rafał lubię oglądać twoje strimy i szanuję twoją wiedzę , ale już dawno zauważyłem , że do przyjemniaczkow nie należysz.
@19ludwik91
Myślę że trochę nie rozumiesz sensu tego co Rafał napisał. Ale muszę przyznać , że mieszkając już wiele lat w UK to jednak jemu przyzwyczaje rację. W profesjonalnych zastosowaniach samoróbki to zawsze będzie lekka cebula. Za producentami takiego sprzętu idą
@Pan_Slon ja ci nie mam co wybaczać. To twoje życie. Nic by ci się nie stało jakbyś po prostu czasem odpuścił i nie manifestowal tak bardzo twojej niezależności i swobody myślenia lepszego od innych. Szacunek już masz , bo pokazałeś nieraz , że można mieć pasje i dobrze na niej zarabiać robiąc świetną robotę. Po co sobie to chcesz niszczyć ? Oczywiście to tylko moja prywatna opinia. Tak jak wyżej napisałem -
ale może jednak przemyśl czy czasem nie warto olać tak ostre wyrażanie zdania jak ty to robisz i być bardziej przyjaznym ?


@muchabzz: pomyślę choć niby dlaczego mam nie uważać że klepanie czegoś na kolanie to januszowanie? z drugiej strony dlaczego ludzi dupsko piecze ze uzycie tego okreslenia, cyagnskie rozwiazania, januszowanie,trytkowanie, prowizorki, na własne konstrukcje? W zasadzie tyle napisałem ze to januszowanie, po lebkach tez czytałem i myslalem że to do