Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, zastanawiam się nad kupnem mieszkanie deweloperskiego. Czy zdecydowalibyście się na zakup mieszkania za cenę około 10k za metr na warszawskiej Białołęce? Okolice galerii północnej. Wydaje mi się to dużo... Potrzebowałbym 550k kredytu przy wkladzie 150. Dodatkowym "atutem" tego mieszkania jest odbiór dopiero w 2 kwartale 2023 roku... #nieruchomosci #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607d1b5b919c6e000abfef09
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania masakra , nie mieszkam w Warszawie ale ja tam kulowalem poniżej 4 tyś za m2... Coprawda nic ciekawego bo mieszkanie które nie zeszło deweloperowi ale jednak ;) a dziś widze 10 tyś ktos chce dać za ta syfna lokalizację . Podziwiam .az pomyśle o sprzedazy Mojego
@AnonimoweMirkoWyznania: Białołęka Białołęce nierówna - akurat okolice Galerii Północnej, czyli Tarchomin, są całkiem nieźle skomunikowane (tramwaj, stosunkowo blisko metro po drugiej stronie Wisły, łatwy dostęp do dużych tras), ludzie jak słyszą Białołęka chyba od razu myślą o jakiejś Choszczówce czy innym Szamocinie. Wg mnie całkiem w porządku miejsce do mieszkania.
@AnonimoweMirkoWyznania zależy gdzie pracujesz, albo musisz dojeżdżać. Jeżeli interesuje Cię ta strona Wisły, to wolałabym szukać w okolicach Wiatraka, Targówka lub Gocław, które są dobrze skomunikowane, metro, tramwaje, chyba że najważniejsza bliskość galerii Cię interesuje to spoko ( ja pojadę na takie zakupy może że 2 razy do roku, więc raczej to nie argument za kupnem mieszkania obok).
Jeżeli jednak drugą strona to w tej cenie może coś znajdziesz w okolicach Ursynowa,
@AnonimoweMirkoWyznania: Aktualnie mieszkam bliżej PKP Gocławek, swoją drogą też jest tu budowana dosyć spora inwestycja, a ceny myślę że mocno zachecają - 9k za metr. Pociągiem skmk'a jest doslownie 15minut do środmiescia, a to calkiem dobry wynik. Jesli chodzi o korki z goclawia to wydaje mi sie ze aktualnie sytuacja nie wyglada tak zle.
@AnonimoweMirkoWyznania drugie pytanie, czy koniecznie stan deweloperski, bo na rynku wtórnym zdarzają się perełki, ale wtedy wiadomo- nie wszystko będzie tak jak sobie wymarzysz, albo spory remont.
A jeżeli jest jeszcze trochę czasu do budowy, to można się targowac z deweloperem, ale nie wiem na ile cebulionów jest tu szansa.
Jeszcze 2-3 lata temu ceny na Białołęce oscylowały na poziomie 5-6 tyś z metra, a nawet wtedy mnie nie skusili.