Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Just_Doesnt_Know: i prawidłowo, też jakbym zobaczył tylu zjebów gryzących się w komentarzach w obronie słuszności swojego zakupu wartego 2k W SWOIM WOLNYM CZASIE I ZA DARMO XDDDDD
przykre musi być czyjeś życie jeśli to jest najlepsze co ma do roboty
  • Odpowiedz
  • 28
@Danio_1992 prawda Switch genialny, najbardziej mi się podoba jak ogrywam sobie Wieśka 3 na PC potem jadę gdzieś z dala od domu i pyk, crossplatformowe sejwy i gram na pstryku tam gdzie skończyłem na blaszaku.
  • Odpowiedz
@mikorys: Na co dzień gram zazwyczaj tylko na Playstation ale po kupnie Switcha PS4 przez długi czas tylko zbierała kurz. Aktualnie bardziej gram już na PS5 ale Switcha zawsze będę bronił, bo jest to świetna konsola zwłaszcza dla fanów japońskich gier
  • Odpowiedz
@Danio_1992: @panmercedes: ja mam plany dopełnić swoje gamingowe hobby przez Wii U. Tanie jak barszcz (przynajmniej w UK, w Polsce ceny to parodia), ma HDMI, softmod jest banalny, i można grać w całą bibliotekę Gacka, Wii i swoją własną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@panmercedes: Ale za to jakim świetnym dopełnieniem. Najlepsze połączenie to PS5, XSX i Switch. PC już wedle uznania, bo na to jednak trzeba mieć trochę więcej pieniędzy. Sam rozważam teraz zakup Xboxa Series S, żeby właśnie dopełnić hobby i mieć maszynkę do mimo wszystko świetnego GamePassa
  • Odpowiedz
@mikorys: inaczej, grając tylko na Nintendo omija Cię masa tytułów AAA, które wyznaczają standardy w branży.

@Danio_1992 granie na PC wychodzi drożej niż na konsoli? Daj spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomijając obecna sytuacje to PC do grania na 5lat składasz sobie za 3000-3500zl, a gry masz często na promocjach poniżej 40zl.
Jak to się ma do konsoli za 2500zl i giero po 300zl? Tak, jest Game
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Jak to się ma do konsoli za 2500zl i giero po 300zl?


@panmercedes: Tak, na pewno gra która jest na promocji za 40zł na PC kosztuje w tym samym momencie 300zł na konsolach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym powodzenia ze sprzedażą gry pudełkowej z PC ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz