Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Beeercik: nawet w dniu premiery gry na PC są tańsze niż na konsole. Pełno teraz promocji, wystarczy obserwować rynek i można grać za „grosze”. Przecież obecnie gry pudełkowe na PC to totalna nisza, digital Panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@panmercedes: a dziwne, miało być do Ciebie, przepraszam! Yup, tak uważam, Wiedźmin to akurat podjazdu do Zeldy nie ma. Co do RDR2 i GTA V to już kwestia gustu. Zresztą jak napisałem, nie chodzi tutaj o moje zdanie, ale o opinie jakie się czyta po internetach.
@Cinkito: Dla mnie Wiedźmin 3 to arcydzieło jeżeli chodzi o budowę świata i klimatu. Do tego rewelacyjna muzyka. RDR2 również genialnie oddaje klimat dzikiego zachodu. GTA V natomiast to świetna historia i rozbudowany świat. Rozumiem, ze Zelda ma wszystkie te cechy? Widziałem trochę gameplayu z Zeldy i świat wydaje się być strasznie pusty, masa otwartych, niezagospodarowanych przestrzeni. Może się mylę.
Dla mnie Wiedźmin 3 to arcydzieło jeżeli chodzi o budowę świata i klimatu. Do tego rewelacyjna muzyka.


@panmercedes: yup, zgoda, ale mechanicznie ta gra to jest padaka i daje zero zabawy z walki. Fabularnie 10/10, ale samo granie w Wiedźmina (takie ślepe bez fabuły) jest najzwyczajniej nudne. I dla mnie to jest jedna z najbardziej przehypowanych gier w historii, bo super, jest fabuła, ale w to się nudno gra. W takiego
yup, zgoda, ale mechanicznie ta gra to jest padaka i daje zero zabawy z walki. Fabularnie 10/10, ale samo granie w Wiedźmina (takie ślepe bez fabuły) jest najzwyczajniej nudne. I dla mnie to jest jedna z najbardziej przehypowanych gier w historii, bo super, jest fabuła, ale w to się nudno gra. W takiego Bloodborne mógłbym grać milion razy i przypuszczam, że bym się szybko nie znudził, tutaj bym wziął inną broń, tutaj
@nomadicgoogler: Nie zaprzeczam, sam bym chętnie złożył dobrego PC ale przy moich aktualnych warunkach mieszkaniowych w grę wchodziłby tylko laptop gamingowy, którego jednak wolę sobie darować dlatego tak sobie pogrywam na konsolach zwłaszcza, że granie też nie jest moim głównym hobby a bardziej jedynie wypełniaczem czasu dlatego nie wczuwam się w to aż tak bardzo
gry single nie są dla mnie od tego, żeby wywalać poziom trudności pod niebiosa, bo jest to osiągane po prostu pakowaniem w boty masy bonusów i zwiększaniem ich poziomu hp, ewentualnie nasylaniem coraz to większych hord przeciwników. Gracze i tak odkrywają sposób na pokonanie kompa, który jest idiotą na czitach.


@vanillla_guy: ale tu nie chodzi o poziom trudności, w takim HZD na poziomach niskich/średnich walka też nie była trudna, ale była
@M558: przecież ta gra pokazała jak powinien wyglądać otwarty świat, na dodatek połączyli to z ciekawą fabułą przedstawiona z perspektywy 3 osób. Jaka gra zrobiła to wcześniej lub później?

@Cinkito: na jakim poziomie trudności grałeś? Z mojej perspektywy na wyższych poziomach walka potrafi być bardzo absorbująca i trzeba się do niej przygotować. Dla mnie ta gra jest kompletna, kraina po której się poruszamy jest ładna i ciekawie zaprojektowana. Ma świetnie
na jakim poziomie trudności grałeś? Z mojej perspektywy na wyższych poziomach walka potrafi być bardzo absorbująca i trzeba się do niej przygotować. Dla mnie ta gra jest kompletna, kraina po której się poruszamy jest ładna i ciekawa artystycznie. Ma świetnie dobrana kolorystykę, o muzyce już mówiłem. Czuć w niej słowiańszczyznę co bardzo mi się podobało. No i fabuła, która warto ukończyć przynajmniej dwa razy, wybierając inne opcje dialogowe.


@panmercedes: za pierwszym