Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@panmercedes: ale tu nie chodzi o poziom właśnie, ta gra najzwyczajniej była mechanicznie przeciętna. W gry gram dość sporo i jak się z takiego W3 przejdzie na BB, HZD, Hadesa, GOWa czy właśnie wspomnianą Zeldę BOTW to nagle się okazuje, że Wiedźmin jest mega ubogi mechanicznie i moim zdaniem ta gra jest mocno przeceniona. To znaczy warto zagrać, poleciłbym każdemu niezależnie od platformy, ale po prostu jak się pogra w gry,
@Danio_1992 prawda Switch genialny, najbardziej mi się podoba jak ogrywam sobie Wieśka 3 na PC potem jadę gdzieś z dala od domu i pyk, crossplatformowe sejwy i gram na pstryku tam gdzie skończyłem na blaszaku.


@mikorys: Nie masz problemów z logiką questów? Ja tak grałem, ale wywaliło mi tyle rzeczy i nie dało się ukończyć zadań, że se odpuściłem
nawet w dniu premiery gry na PC są tańsze niż na konsole.


@panmercedes: jesli na PC gry na premiere nie kosztuja 50zl to nie, nie sa tansze, na konsoli kupisz za 250, przejdziesz i odsprzedasz za min 200 w pierwszym miesiacu
@panmercedes: to wlasnie Ty naginasz, aby wyszlo na Twoje, gry na PC nie odsprzedasz, bo juz dawno ukrecono łeb rynkowi wtornemu, na konsoli odsprzedajesz i spokojnie cena koncowa wychodzi ci 50 zl, a nie 250 jak na pc

liczy się cena zafoliowanego produktu


@panmercedes: jesli kupujesz gry zeby ustawiac je na szafce nierozpakowane to masz racje
@panmercedes: Ja mam zwykłego Switcha, a i tak ciągle gram na handheld modzie. xD Ale jeśli szkoda Tobie oczu, może warto poszukać jakiejś używki bazowego Switcha? Wtedy można podpiąć dock do monitora czy telewizora i nie męczyć ślepi+ można sobie dokupić pada do wygodniejszego grania.
@Cinkito: jeżeli już kupię Switcha to będę musiał sprawdzić to cudo. Ogólnie trochę odrzuca mnie brak pełnego voice actingu w większości gier na N. Ale luzik, nie ukrywam, ze konsole kupię głównie dla platformówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@panmercedes: Co za bzdury. Oczywiście, że PC jest najdroższe. PC jako platforma dla oczekujących najlepszej grafiki bez kompromisów finansowych - w pełni rozumiem. Ale nie pitolmy jaki to biznes na plus. Gry na PC i konsolach kosztują praktycznie tyle samo, a te z konsol można przejść i odsprzedać. Także koszt kilkadziesiąt złotych na konsoli vs. 2 stówki na PC. Wspomnę jeszcze o szalejących cenach kart graficznych gdzie kartę graficzną z podobnymi
@ironlelele: normalny gracz kupuje oba sprzęty i korzysta naprzemiennie. A jako, że w p0lsce każdy biedny to kupuje jeden a potem z uporem maniaka broni swojego wyboru. Jak można toczyć wojnę o to na czym się gra w gry #!$%@?. XD
@Just_Doesnt_Know: Ktokolwiek toczy te wojenki "sprzęt do grania x vs sprzęt do grania y" jest jakimś #!$%@? kapiszonem.

#!$%@? przecież to jest niepojęte, żeby dorośli ludzie logowali się na internet i poświecali swój wolny czas na zaczepne posty bo jeden baran se kupił xiboxa a drugi ps. Jak dzieci w piaskownicy.

Graj se na czym chcesz, jak dla mnie to se mozesz grać nawet na flecie, ale jak wypisujesz jakieś bzdury