Wpis z mikrobloga

Mi się osobiście ta Laura mega nie podoba z wyglądu. Make up ślubny sprawił że miała +100 do wyglądu ale na codzień wygląda mega słabo no i te szczęka tragiczna przy tym jej ciągłym uśmiechu. Sam jestem ciekawy co będzie dalej z tym wątkiem bo na razie to mi wygląda na idealny montaż przeciwko Maciejowi montażysty ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jestem ciekawy co dalej z tą Iga całą bo widać że poczuła się swobodnie i zaczyna jazdy odstawiać. Za to 3 para bardzo fajna do oglądania bo uszaty robi wszystko żeby coś tam wieczorkiem podziałać z fryzjerką ale jest potencjał na dłuższy związek tej pary. Z resztą na ig fryzjerka się wylaszczyła co wydaje mi się bez przyczyny nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 34
@Opad4991: moim zdaniem ze wszystkich sezonów najlepszy pod względem wyglądu był Łukasz. Jak dla mnie to taki mini Chad, za to Adrian i Wojtek byli chyba najlepsi z charakteru i pod względem takiego ogólnego ogarnięcia. Jednak jeśli miałabym wybierać pomiędzy tymi dwoma tylko na podstawie wyglądu to wolałabym Wojtka. Adrian jak dla mnie w ogóle nie jest atrakcyjny, nadrabia charakterem i wyczuciem stylu. I jak juz ktoś powiedział, nie wiadomo jakby
@xnicknamex: Łukasz może i jest chadem, ale charakterologicznie jest jego zaprzeczeniem, dorosły 30-letni facet, który jest mocno zależny od swojej matki, największy mami synek 5 edycji, prawdopodobnie przez to rozpadło się jego małżeństwo z Oliwką. Najbardziej spoko meskim uczestnikiem był Wojtek może troszkę przy kości, ale bardzo pozytywny facet, po programie założył własny biznes, a i przed programem był ogarnięty z własną pracą i mieszkaniem.
@mates1947: A wystarczyłoby założyć aparat i po kilku miesiacach byłoby znacznie lepiej :/ mi się rzygac chce na taki usmiech. Mam taka koleżankę od podstawówki i zawsze na żywo jak ją widze to mnie skręca. Ale uj w to, najgorzej jak ona bez żadnych kompleksów wrzuca zdjęcia do netA z tymi zębami. Mi się robi autentycznie słabo. Sama miałam średnie uzębienie i pierwsze co robiłam to aparat żeby moc się swobodnie
@shnitzel: Już temat jej zębów przerabialiśmy w jakimś wątku na tagu; wyszło że pewnie jej nie stać. Sliczny usmiech to dla mnie podstawa u kobiet ¯_(ツ)_/¯ ta laska bardzo dużo traci; sam nosiłem aparat prawie 3 lata i nic mnie tak nie odpycha jak niezadbane uzębienie.
@Falochron77: chodziło mi bardziej o ogólny ogar życiowy niż sam wygląd. Bożyszczem raczej nie był, ale dbał o siebie, po programie nawet schudł i zafundował sobie przeszczep włosów. Ciężko powiedzieć jakby się zachowywał gdyby dostał brzydszą żonę, pewnie nie byłby zadowolony, ale większych inb z jego strony bym się nie spodziewał.