Wpis z mikrobloga

Mi się osobiście ta Laura mega nie podoba z wyglądu. Make up ślubny sprawił że miała +100 do wyglądu ale na codzień wygląda mega słabo no i te szczęka tragiczna przy tym jej ciągłym uśmiechu. Sam jestem ciekawy co będzie dalej z tym wątkiem bo na razie to mi wygląda na idealny montaż przeciwko Maciejowi montażysty ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jestem ciekawy co dalej z tą Iga całą bo widać że poczuła się swobodnie i zaczyna jazdy odstawiać. Za to 3 para bardzo fajna do oglądania bo uszaty robi wszystko żeby coś tam wieczorkiem podziałać z fryzjerką ale jest potencjał na dłuższy związek tej pary. Z resztą na ig fryzjerka się wylaszczyła co wydaje mi się bez przyczyny nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shnitzel: Tez uważam że koszty nie są kosmiczne i każdego powinno być stać ale to państwo jest jeszcze bardzo biedne i mam też wrażenie, że wielu uważa że zęby służą jedynie do przeżuwania xD ja miałem średnie uzębienie ale bez wstydu mogłem się uśmiechać; po aparacie i wybielaniu lux; w życiu bym dziewczyny z takim szrotem w buzi jak u Laury nie chciał; jak to całować ? xD dramat.
  • Odpowiedz
@shnitzel: Prevdent, wybielilem na A1; można po tym pić i jeść wszystko - takie zalety mi podano i w sumie potwierdzam; gotuję właśnie curry ;) spory koszt w porównaniu z innymi - płaciłem coś koło 1500. Co pół roku piaskuję, kolor się utrzymuje. Jeżeli masz szare zabarwienie to podobno ta metoda słabo wybiela; żółte bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@shnitzel: Jakieś 1.5 roku temu; co 2-3 lata sugerują powtarzać zabieg; wcześniej robiłem innymi metodami ale raczej nie utrzymywałem efektów długo - obecnie ani nie palę, ani kawy nie piję prawie wcale więc przyswajam mniej rzeczy wpływających negatywnie na kolor :) przetestuj pastę R.O.C.S (Coffee tabacoo) - osobiście polecam
  • Odpowiedz
@DildoShwaggins: mogliby to refundować ,bo daje to większe szanse na znalezienie pracy ,w której wymagana jest dobra aparycja .Bodajże w Niemczech takie podstawowe korekty jak uszy odstające są normalnie refundowane właśnie z takich względów.U nas w ramach NFZ Mogą Ci co najwyżej powyrywać i dać szczękę sztuczna ...

Taka Laura mogła zupełnie się zaniedbać w domu ,którym każdy dzien myślisz tylko jak przetrwać i zatroszczyć się o młodsze rodzeństwo,syndrom matki
  • Odpowiedz
najgorzej jak ona bez żadnych kompleksów wrzuca zdjęcia do netA z tymi zębami.


@shnitzel: no skandal, może jeszcze bez makeupu wrzuca zdjęcia i w ubraniach za mniej niż 5000 zł ()
  • Odpowiedz
mi się rzygac chce na taki usmiech. Mam taka koleżankę od podstawówki i zawsze na żywo jak ją widze to mnie skręca. Ale uj w to, najgorzej jak ona bez żadnych kompleksów wrzuca zdjęcia do netA z tymi zębami. Mi się robi autentycznie słabo.


@shnitzel: Ludzie akceptują siebie i nie mają kompleksów, S T R A S Z N E .
  • Odpowiedz
@galicjanin: zgadzam się w stu procentach co do Łukasza. Z wyglądu to Chad a z charakteru beciak i maminsynek dlatego zalicza się tylko do wizualnego top 3. Zgadzam się z tobą też co do Wojtka, jak dla mnie on jest w całokształtowym top 3 bo był i ogarnięty i spoko wizualnie. Może nie jakieś ciacho ,ale normalny męski facet i przede wszystkim nie rudy lub łysiejący.
  • Odpowiedz