Wpis z mikrobloga

@Baczy: całe życie jeżdżę z przeprostem (bo po prostu tak już mam, dla mnie proste łokcie to zgięte łokcie) i nie uświadczyłem problemów o jakich mówi, także w jego przypadku działa, w przypadku innych niekoniecznie. Jedyna skuteczna metoda to zrobienie sobie bike fittingu a nie słuchanie gościa na youtubie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zmasowanyatak: on czasem robi takie miny, że mam wrażenie że zaraz zacznie płakać. Teraz sobie przypomniałem dlaczego go odsubowałem dawno temu.
Ale z ciekawości dokopałem się do pierwszego filmu na tym kanale i wtedy był w miarę normalny i mniej #!$%@?ący.
@matka19002: ja mam podobnie, niby spoko fajnie że jeździ ma zajawkę itp także z logicznego punktu widzenia nie mam nic do typa, ale zwyczajnie większość ludzi reaguje negatywnie kiedy wyczuwa, że coś jest przeładowane sztucznością. On ma te swoje uśmieszki, zająknięcia śmiechem, płaczliwe użalanie się nad sobą i roztrząsanie pewnych sytuacji z przeszłości podkoloryzowane do tego stopnia, że jest to sztuczne jak modelka z wielkim sztucznym biustem, ustami i ostrzykniętą twarzą.